reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze kilogramy w ciąży.

reklama
galwaygirl- ja myślę nad tym pasem ściągającym... Trochę kosztuje, no ale to w sumie inwestycja na przyszłość jakby nie było :-D
 
problem z tymi flaczkami nie jest w zżuceniu bo tłuszczyk schodzi i wszystko się pieknie wchłania w środku ale nadmiar skóry zostaje.

Po pierwszej ciąży nie pomyślałam o żadnych pasach ściągających ale teraz chyba będę używać, bo ładniej to wygląda zdecydowanie i chyba przyspiesza powrót do kształtów. Ja za szybko na siłę wcisnęłam się w biodrówki z przed ciążyi długi czas nie mogłam pozbyć się boczków bo mi wyszły nad spodniami i tak już zostały (skóra na tyłku była obciskana przez spodnie a wyżej nie).

Wam też waga się zatrzymała? Bo mi juz prawie tydzień w miejscu stoi a przedtem cały czas systematycznie wzrastała...
 
mi od 19.12 wzrosła o 2 kg więc rośnie. Jednak czytałam ostatnio, że od 36tc można już nie przybierać na wadze i jest to normalne :-)
 
Ja czytalam artykul ze powrot brzuszka do wygladu sprzed ciazy zalezy od wielu czynnikow - m.in. od tego ile sie przytyło, jak bardzo ujedriona i nawilzona zostala skora w ciazy itp..

ostatnio w mojej rodzinie ciotka stwierdzila ze na rekach ze starosci zwiotczala jej skora - zaczela intensywnie masowac i kremowac kremami ujedrniajacymi i efekty sa swietne, takze mysle ze da sie cos z wiszacym poporodowym flakiem tez cos wykombinowac

ja planuje dalej lac na siebie kremy - ujedrniajace poporodowe oraz cwiczyc delikatnie ale nie brzuszki - bo bede po cc - wystarczy samo napinanie miesni brzucha w pozycji lezacej plus ten pas poporodowy jak sie skonczy krwawienie:

http://www.pani-teresa.com.pl/go.li...s-brzuszny.html?title=Poporodowy pas brzuszny
 
reklama
Ja miałam ten pas pani Teresy ale jak go nosiłam to było mi niedobrze.
A mi się bez ćwiczeń brzuch szybko sam wchłonał ładnie, ciekawe jak będzie teraz.
 
Do góry