reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze kilogramy w ciąży.

Olcia ty to za malo przytylas zeby jeszcze cos wyszlo:tak:
Mnie na pupie i nogach ozdobniki ominely.Tylko brzuch.No ale jak ma sie w pasie ponad 120 cm!! to sie nie dziwie:-D
 
reklama
a ja mam 15 na plusie i dwa rozstepy na piersiach ale zbytnio sie jeszcze nie ciesze bo slyszalam ze po porodzie moga sie jeszcze zrobic;-)oby nie:-)
 
dagrab- mam taki apetyt na dniach, że jak tak dalej będę w siebie ładować, to przez ten ostatni okres przytyję więcej, niż w czasie całej ciąży :zawstydzona/y: mały kombajn
 
Olcia, Dagrab ja też mam tam rozstępy, jeszcze pamiątka po pierwszej ciąży! I tak się zastanawiam czy one mi nie wyszły w trakcie porodu albo zaraz przed, bo całą ciąże ich nie widziałam! Teraz mnie wkurzają strasznie ale niestety nic nie da się z tym cholerstwem zrobić!
 
Ja mam 15 kg na plusie, juz od Swiat i mam nadzieje, ze tak zostanie do konca :-p a rozstepy zrobily mi sie na boczkach tylko. W pepie 110 cm :cool2:
 
Munie jak na "leżącą" ciąże to i tak niewiele te 12 kg, przypuszczam że jakbys się ruszała to by mniej było, ale to i tak dużo nie jest.

Olcia co do oponki na brzuchu to nie wiem czy to kwestia kremów czy czego ale u mnie bardzo długo sie trzymała. Niby brzuszek się wchłonął ale wisiała taka mała nadwyżka skóry u dołu. Mogłam ćwiczyć brzuski nie brzuszki żeby wyrobić mięsnie ale ten naddatek chyba trzeba by wyciąć... z tymże brzucho miałam ogromny więc nie ma się co dziwić.
 
to ja musze powiedziec ze mam 24 kilo na plusie i 124 cm w pasieee az sie boj co to bedzie jak juz urodze Leonka mam nadzieje ze worek z przodu mi sie wielki nie zrobiiiii bo sie zalamie,co do rozstepow to caly czas sie smaruje 3 razy dziennie Palmersem i Biooilem no i co z tego jak mi powylazily na boczkach bardziej z tylu ,na pupci pare i wewnatrz ud i pare na cycuszkach dzieki bogu narazie nie mam na brzuszku no ale to zobacze jak bedzie po porodzie
 
Ostatnia edycja:
a ja dalej kontestuję smarowanie się i na brzuchu dalej nic nie mam, a na udach i pupie nic nowego, same starocie z czasów Maćka. Także jak dla mnie to potwierdzenie, że w I ciąży wyrzuciłąm kasę w błoto na te smarowidła.

Munie
- a Ty w ciązy się Elancylem smarowałaś? Można? Ja sobie przed ciążą kupowałam Vichy anty cellulit i rozstępy i tam chyba pisze, zeby w ciąży nie stosować. To kwestia kofeiny i innych składników.
 
reklama
Ja smaruję się olejkiem ze słodkich migdałów, naturalny, niedrogi, siostra się nim smarowała tylko, że ona ma skłonności i jakieś jej wyszły na 2 tyg przed porodem. Na razie nic nie mam, ale mały brzuszek jest więc skóra bardzo się nie rozciąga a piersi mam wrażenie, że zmalały przez ostatnie 2 miesiące...
 
Do góry