reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieciaczki i wszystko o nich.

Tosika a co to jest? tzn spirometria? wczesnie mialas wykryta? moj oskar ciagle ma zapalenie oskrzeli :-(
Surv wspolczuje bardzo bakterii ; a jak lapiesz mocz? ja pare razy Oskarowi lapalam- przylepielam woreczek, zakladalam pieluche i czekalam az zrobi-rzaden problem;
Dorka gratki dla Michaski :tak: musze mojej pokazac jak sie robi buziaczki ;-)
Roni czaddd juz z lozka schodzi :-)
 
reklama
Surv dobrze ze mala ilosc tych bakterii ja podobno jak bylam mala mialam wielkie kolonie a i tak szybko mnie wyleczyli:tak:

Tosika uszka czyszcze patyczkami ale Fis tego nie znosi:baffled:
 
Zdrówka dla Florci:-):-):-):-)
ja czyszczę uszka pałeczkami dla dzieci i Antek nie narzeka a czasem nawet się rechocze:-D w ogóle to strasznie szybko zbiera Mu się miodek w uszkach ,kiedyś tak nie było:sorry: Antek też czasem ciągnie się za uszy, ale robi to jak jest śpiący:-p moja bratanica Zuza robi tak od niemowlaczka;-)
 
my dziś mieliśmy kiepską noc - młoda obudziła się około 03:00 z wielkim płaczem, po 40 minutach płaczu, po mleku i ibufenie w końcu zasnęła na pół godziny....potem znów z godzine płaczu, w koncu zasnęła z tatą na kanapie ( M na siedząco:sorry: z nią na rękach ), znów 30 min snu i o 06:00 ponownie płacz, tak dopiero około 07:00 przestała.....myślałam że głodna, potem że zęby, a moze brzuch, bo na koniec wielką kupę zrobiła też płacząc. A kupa normalna.....dopiero potem taka wodnista trochę poszła:nerd::baffled:
nie wiem co mogło jej zaszkodzić, nic wczoraj nowego nie jadła......
koniecznie muszę jej ten kał zbadać czy aby jakiś pasożyt tam nie siedzi:sorry:
Iza - gratki dla Werci:-)
 
Mała ma 10^3 tej bakterii - doczytałam sobie w sieci, że to jest dość dobry wynik i nawet nie zawsze antybiotykiem leczą...no i taka ilość może być od złego pobrania....chyba zrobię jeszcze raz ten posiew, bo nie chcę Młodej znowu antybiotykiem faszerować.

Kicrym, a oddechowe alergie z krwi też wyjdą? Pokarmowych raczej mała nie ma.....ew. mleko jest podejrzane, ale ten katar może mieć po tatusiu - astmatyku:baffled: Ech, nie bedę się zamartwiać na zapas, zobaczymy co lekarka powie.
Surv Kuba miał 10^8 także może zrób ten posiew jeszcze raz:tak: nie wiem jak to jest, u nas na tym teście była chyba jakaś olcha, ale czy to jest takie miarodajne?

Pabla a może rzeczywiście to zęby?Kuba robił taką kupę przez ok3 dni tzn najpierw normalną , a potem taką żadką:eek: oby to były ząbki:tak:
Izabelka brawo dla Werci:tak:
Kuba dzisiaj sam stał:tak::tak:dosyć długo,ale nie na tyle żeby matka wyciągła aparat z szafki, z troby, zamontowała lampę, załączyła aparat i zrobiła zdjęcie:sorry::-Dale dzisiaj już dwa razy się puścił:tak:
 
reklama
Tosika a co to jest? tzn spirometria? wczesnie mialas wykryta? moj oskar ciagle ma zapalenie oskrzeli :-(

a więc taka rurka jest połączona z komputerem, do ktorej zakładany jest ustnik i polega to na wdechach i wydechach, a ma na celu badanie wydolności oddechowej:tak: dzięki czemu alergolog moze stwierdzić czy ma się astmę i może dobrać ewentualne leki:tak: U mnie Iza zaczęło się od tego, że bardzo często mialam zapalenie górnych dróg oddechowych, anginę i tp.I któregoś dnia zlapał mnie w nocy potworny atak kaszlu, po ktorym myślałam, że zejdę z tego świata:szok: nie mialam jak oddychać i zlapać powietrza:-( jak zrobiono mi testy, to okazalo się, ze jestem uczulona na grzyby i pleśnie, a po spirometrii wyszlo, ze mam staaaszną astmę:szok: no i sterydki się zaczęły:crazy: no ale od czasów ciąży nie biorę:baffled: niby powinnam ale....
Iza mojej kuzynki mała też tak śmigała, a później poszła na nóżki:-)
Gratki dla Kubusia:-)
 
Do góry