reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieciaczki i wszystko o nich.

reklama
Liwus, prawie pewna jestem, że to alergia, ale u takich maluchów ani się tego podobno nie diagnozuje, bo testów nie ma jak zrobić, ani leków nie daje tylko zachowawczo leczy, a mała wyje na widok wszelkich aerozoli i fridy jak obdzierana ze skóry.... no zobaczymy co pani doktor wymyśli, ale pewnie nic mądrego i będzie moje dziecię z gilami do pasa paradować przez całe lato:-p
 
Tosika, to pewnie Ci Tosia niedługo zacznie wstawać na nóżki:-)
Surv - kurde, współczuję tej bakterii, obawiam się że i u nas coś wyjdzie:baffled:
Tak, Kuba Kicrym miał ale chyba już się jej pozbyli.
moja już 2,5 godz śpi, czekam z obiadem a potem na spacerek.
Surv- u nas też katar, chociaż jakby mniejszy....i też obawiam sie alergii bo ja alergiczka jestem. I niedługo ja będę z katarem latać, muszę zapas allertecu wykupić w aptece.
I frida jest największym wrogiem mojej córki, na sam jej widok płacze :-(
 
Survi wspolczuje. Tak mi szkoda Ciebie i Florki:-(Tulimy.
Pabla Tobie tez wspolczuje tego "lapania" moczu. Mam nadzieje ze tym razem wszystko bedzie dobrze i szybko pobierzesz ten mocz:tak:
Kasia ale Olga uparta:happy:
Andula to pewnie zabki, mam nadzieje ze szybko wyjda i bedzie spokoj:tak:
Zapomialam napisac ze jestem dzis po nocce, a mala dzis sie obudzila po 5.Zobaczyla mnie i sie chichrala.Nie wiem kiedy zasnela bo G juz ja usypial.Ale widac ze byla steskniona za mna, uciaszylam sie:happy::happy::happy:No i za bardzo nie chce dzis spac. G wraca po 15 to jeszcze sie zdrzemne:tak:
 
Survivor współczujemy i zdrówka Florce życzymy.
Tosika ja patyczkami czyszczę.Mały grzecznie siedzi i się nie rusza,co mu się w innych sytuacjach nie zdarza.Sama nie wiem o co chodzi z tym ciągnięciem ucha:baffled: dosyć często mu czyszczę,bo co rusz to mniodzio,a najbardziej w prawym uszku,ale wydaje mi sie ,że to przez to że on przeważnie na prawym boku śpi.
 
Survivor współczujemy i zdrówka Florce życzymy.
Tosika ja patyczkami czyszczę.Mały grzecznie siedzi i się nie rusza,co mu się w innych sytuacjach nie zdarza.Sama nie wiem o co chodzi z tym ciągnięciem ucha:baffled: dosyć często mu czyszczę,bo co rusz to mniodzio,a najbardziej w prawym uszku,ale wydaje mi sie ,że to przez to że on przeważnie na prawym boku śpi.

Madzia no i chyba dzięki Twoim spostrzeżeniom wieem o co biega z tarciem uszka:tak::-) bo moja trze uszko lewe, a przeważnie śpi na lewyn boku:tak: czyli w tym może pies byc pogrzebany:tak:
Surv wspólczuję kochana:tak: Tulimy Florcię:tak:
 
Ja czyszczę uszy małemu audi baby wlewam 5 kropel i ta woskowina wycieka, pomagam też patyczkiem:tak:
No i, kurna, bakteria coli wyszła w moczu:baffled: Czyli pewnie co rusz łapanie siuśków do kontroli i antybiotyk:-( Kicrym, Kuba też to chyba miał, prawda? Jak go leczyłaś?.
Surv racja Kuba miał tą bakterie, najpierw leczyła nas pediata Zinatem ale to nie pomogło, dostałam skierowanie do nefrologa i ona nam dała furagin plus smarowanie siusioczja maścią (nie pamiętam nazwy). No masz rację mocz to będziecie łapać często, my własnie dzisiaj oddaliśmy kolejny a za 14 dni znowu bo to się takimi fazami odaje:tak:Kuba się tego pozbył więc i Florcia da radę,mi lekarka powiedziała że dużo dzieci ma tą bakterię a rodzice nawet nie wiedzą.
A jaki miała poziom tej bakterii?

Liwus, prawie pewna jestem, że to alergia, ale u takich maluchów ani się tego podobno nie diagnozuje, bo testów nie ma jak zrobić, ani leków nie daje tylko zachowawczo leczy, a mała wyje na widok wszelkich aerozoli i fridy jak obdzierana ze skóry.... no zobaczymy co pani doktor wymyśli, ale pewnie nic mądrego i będzie moje dziecię z gilami do pasa paradować przez całe lato:-p
Surv Kuba miał testy z krwi robione:tak:nam wyszła pszenica i orzechy, ale robiliśmy uproszczony test:tak:A no i podaje się leki, najpierw Kuba brał ketotifen a teraz zyrtec. Na zmiany skórne protopic:tak:
 
Mała ma 10^3 tej bakterii - doczytałam sobie w sieci, że to jest dość dobry wynik i nawet nie zawsze antybiotykiem leczą...no i taka ilość może być od złego pobrania....chyba zrobię jeszcze raz ten posiew, bo nie chcę Młodej znowu antybiotykiem faszerować.

Kicrym, a oddechowe alergie z krwi też wyjdą? Pokarmowych raczej mała nie ma.....ew. mleko jest podejrzane, ale ten katar może mieć po tatusiu - astmatyku:baffled: Ech, nie bedę się zamartwiać na zapas, zobaczymy co lekarka powie.
 
reklama
Do góry