reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieciaczki i wszystko o nich.

Maruda aby matce urozmaicic spokojny wieczor sie obudzila i juz wyje:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Ide dac mu przeciwbolowy gdyz cos mi sie wydaje ze zabki kolejne ida:-(Zawsze o tej porze pieknie spal..
 
reklama
no moj maz dzisiaj mowi co ja taka zmeczona jestem...to krotka pilka- jakbys wstawal przed 6 ewentualnie 6.10 z zegarkiem w reku to tez bys sie niewyspal; a on na to,ale wtedy tez juz nie spie, tylko leze,bo mnie budza :no::no::no: biedaczek, dzieci go obudzil;y; ile ja bym dala,ze tez sobie tak tylko polezec do 6.45 :-) moje maluchy maja zegarek w tylku ;-)
ale i tak dobrze mam z wercia, Oski wstawal 4.30 przez ponad miesiac w jej wieku :szok: ale byla jazda
 
Izabelka to goń z wyra starego:-p
Andula już nie musisz się martwić spankiem na brzuszku:tak: ponieważ Misiek już sam potrafi główkę przewrócić jakby nie mógł oddychać (to się tyczylo noworodków):tak: i może te zębulki też mu dokuczają?? Bo moja Tosia też dzisiaj jęcząca, wlaśnie wstala niedawno, pogłaskałam i zasnęla (a z reguly dopiero o 24tej wstaje na cyca)
nasza jeszcze w wanience się kąpie (ale to barrdziej z wygody, bo szybciej) aczkolwiek już mamy zaliczone kąpiele w wannie:-p

dziewczyny powiedzcie mi czy mam się niepokioić- otóż moja mala od jakiegoś czasu (tzn od paru dni) Tosia trze jedno uszko :-( czy moze to być zapalenie uszka? dodam, że temperatury nie ma....
 
Tosika- jak moja mala byla ostatnio chora to pierwsze pytanie jakie zadala lekarka dotyczylo uszow, tj. czy je trze lub sie nimi bawi/dotyka. Poobserwuje mala i moze skonsultuj to z lekarzem.
 
Andula, Florka od kiedy zrobiła się bardziej mobilna to też śpi na brzuszku i jest ok. W ogóle śpi w jakiś fantastycznych pozach, zwłaszcza, jak ląduje w naszym łóżku.... ostatnio pół nocy przespała z nogami opartymi o ścianę:szok:

Dziś mieliśmy za to ambitnych ćwiczeń ciąg dalszy... wstała o 3, poćwiczyła skłony po czym do 5 grzecznie sobie siedziała...aż na siedząco zasnęła:-) Ja oczywiście wstałam tradycyjnie o 6, więc oczy na zapałki:baffled:... Iza, u nas jest podobnie, M co prawda o 6 wstaje do pracy, a czasem nawet o 4, ale też nei rozumie, że ja niewyspana lekko..tyle, że on do tej 6 śpi jednym ciągiem od 21, a ja w nocy budzę się, obsługuję małą, czy jak dziś uczestniczę w zielonej nocy:wściekła/y:

my jeszcze w wanience kąpiemy, głównie dlatego, że ze względu na stetryczenie nie ma komu się do wanny schylić:-p
 
u nas wczoraj pierwsza kąpiel wannowa:-)
ale radocha była
tyle miejsca do przemieszczania i łapania kaczuchy;-):-D
i juz tak zostanie
 
My kąpiemy w małej wannie, bo nam tak wygodniej, a po2 mały się boi w dużej, czasami go kąpie w dużej ale muszę wejść z nim:-D
Tosika mój Kuba ciągnie się za uszy jak jest śpiący:tak:
Kuba też czasami śpi na brzuchu, w tym wieku to chyba nasze dzieci mogą bez obaw spać:tak:
 
Iza - gratki dla Werci:-):-)
my w dużej wannie od 4 mcy już pływamy i radocha jest zawsze. mnóstwo zabawek piszczących, ja jąszybko myje a potem młoda sobie leży,siada itp....u nas też prysznic zazwyczaj, bo ćwiczymy sobie polewanie główki żeby młoda nie bała sie nurkować na basenie, w zasadzie nie ma z tym problemu, ale lepiej żeby nie zapomniała w ciągu tygodnia.
 
Tosika, jakby miala zapalenie ucha to by sie darla w nieboglosy, bo to boli okrutnie

Kiedys sie znudzi, my juz jak chcemy isc spac to sie kladziemy a nie stoimy wiec to kwestia czasu ;-)
a tak powaznie to napewno sie znudzi
przzeciez wiecznie stac nie beda :confused2:

My juz od bardzo dawna w duzej wannie, Blanka zwykle kapie sie z Jaskiem i polewaja sie woda z roznych zabawek
najlepsza zabawa wylewanie na blanke wiaderka z woda :baffled: radoche maja oboje, czasem jeszcze kota sobie wrzuca :-p

Blu tez ma faze na wstawanie o 6 :eek: a zwykle do prawie 10 spali :nerd: tylko ze ona potrafi 5 h w dzien spac

aaaa wczoraj sie dowiedzialam ze moje dziecko potrafi cos co nie kazdy rozczniak potrafi
czyli samodzielnie zejsc z kanapy/ lozka
odwraca sie nozkami i zsuwa na podloge hehe
pozniej nagram filmik
 
reklama
wczoraj mala miala inauguracje kąpieli pod prysznicem, kapiecie jeszcze w wanienkach? no szał pał normalnie, wkleje zdjecie potem ;-) na zamknietym oczywiscie ;-)
My Maksa kąpiemy już od 4 miesiąca w duzej wanie,na początku kąpał się z D bo jeszcze nie siedział, ale jak zaczął siedzieć to już sam.To co on wyprawia w tej wannie to jest obłęd.

ja dłuższy czas kąpałam Antka w dużej wannie i byłam bardzo zadowolona;-) teraz przenieśliśmy się na miskę bo jest szybciej a poza tym codziennie nie palimy w piecu bo mamy ciepło w domu, więc grzeję wodę w czajniku i siup do miseczki:-p do wanny musiałabym kocieł wody gotować:eek:
W dużej misce też często go kąpie bo mniej wody,ładnie siedzi i mi jest wygodnie.Jak jestem sama to zazwyczaj w misce.

Roni Blanka jest bezbłędna,Maks by mógł na nią trochę popatrzeć to może by sie ruszył coś

Niech dzieciaczką wychodzą ząbki i będzie spokój,u nas wyszło 8 zęboli i wreszcie całe nocki po 11 godzin bez przerwy idealnie śpi.Co jakiś czas jak wstane to musze go tylko przykrywać.
Chociaz nie wiem czy mu następne nie ida bo tak sie ślini
 
Do góry