reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieciaczki i wszystko o nich.

Tymus chyba pojdziesz jako drugi :tak:brawa!
Mis dzis spal dw razy po ponad 2h raz nawet sie z nim polozylam :tak:Dobrze mi zrobil ten sen w dzien.Mis dzis grzeczniutki na spacerku pozniej na ogrodku probowal wszelkiego rodzaju robactwa typu mrowka :sorry: :-D

Misiek zaczal zachowywac sie jak maly piesek jak jemy obiad staje kolo nas i jeczy,jeczy :baffled:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Blu,Tymuś brawo!

u nas z tym jedzeniem tak samo ,a najlepsze jest to,że zupki swojej nie chce,ale to co my jemy i mu po kawałeczku do buzi daje to je:-p
 
dziewczyny nie wiem co robić??? Mała z reguły po 2h buszowania jest już ledwo ciepła, a wieczorem po kąpieli i kaszce pada jak kafka:tak: a dzisiaj mija już 5h a ona ddalej nie chce spać, mało tego nie chce w ogóle cyca:-( a zawsze musi sobie na dobranoc pomlaskać do snu:tak: i nieiwem czy to nie przez Aftin który jej zaserwowalam po kąpieli, bo mnie się wydaje, że ta kropka to pleśniawka, szczególnie, że widać przebijaący się przez skórkę ząbek ale nie w tym miejscu, co plamka:-(
 
Tosika mi sie wydaje ze Aphtin nie ma nic w skladzie takie co mogloby dzidzie pobudzic:tak:Sama nie wiem czemu spac nie chce moze w dzien za dlugo pospala lub miala za duzo wrazen nie wiem..Moze zrob malej meliske to ja wyciszy nie boj sie dac napewno mozna mi moja pediatra polecala i to taka dla doroslych
 
Ostatnia edycja:
ogólnie Andula to ona ma dwie drzemki w dzień ale dzisiaj z tej racji, ze wstała 0 6tej to miala trzy:tak: może masz racje, za dużo dziewczyna w dzień pospala:tak: boję się tylko czy nie podziębi się ode mnie:-( bo mnie juz gardlo zaczyna wysiadać:-( a myslisz, że to Ahtimie może mieć niesmak i nie chce cyca??
 
Tosika ja to nie wiem czy to pleśniawki mogłoby tak zadziałać:sorry:,ale mnie się wydaje,że się dziecko wyspało w dzień to teraz poszaleć chce.U nas też tak czasem jest,że od 14 mały już do wieczora nie śpi,chociaż zwykle pada po 2-3 godz.A może to rzeczywiście ząbek skoro nawet cyca nie chce.Ja u Maćka też zauważyłam "dziwne" zachowania przy ząbkach jak mu szły.
 
Tosika mi sie wydaje ze nie, najlepiej sprobuj i zobacz czy dlugo sie niesmak czuje.Szczerze mowiac wtapie ze przez Aphtin nie chce jesc ale kto wie
 
reklama
dzięki dziewczyny:tak:
własnie nasza bździągwa padla;-) i naa śpiocha nawet cyca sobie chlapnęła:-p może to rzeczywiście ząbek:baffled: nie próbowałam tego ustrojstwa, bo teraz mam tak zawalone gardło, że nic mi nie smakuje:eek: nawet moje ukochane batoniki:-p-może schudnę:rofl2:
 
Do góry