reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dolegliwości

mnie na szczęście to nie dotknęło.
apropo zgagi to ją mam, ale tylko jak zjem na noc owoce.

ja za to nie mogę siedzieć zbyt długo bez podparcia, bo mi brzusio ciąży ;-(
 
reklama
Mnie puchnieciue nog i zgaga rowniez ominely szerokim lukiem ale mam za to kilka innych ciekawostek :-) ktorych sie nabawilam w ciazy ale co tam to juz koncowka wiec damy rade :-)
 
Witam , a ja bede miala swoje malenstwo juz niedlugo bo planowana cesarke mam na przyszly czwartek lub piatek:-) 11 sierpnia juz mam sie zglosic do szpitala i czekanie na ciecie...wczoraj mialam wizyte u mojej gin i dzidzia ma juz prawie 3 kilo i nawet zaczelo mi sie robic rozwarcie bo na 2 palce juz jest:szok: doktorka tak mnie wygniotla na fotelu przy badaniu ze myslalam ze zaraz urodze, a i od wczoraj mam delikatne plamienia wczpraj podbarwione krwia a dzis takie ciemno brazowe, niewiem co one oznaczaja ale dzis mam na oddzial isc do szpitala do mojej doktorki z wynikami moczu bo cukier mi wyszedl i powtarzalam dzis rano ogolne badanie moczu, od razu zapytam co znacza te plamienia, mam nadzieje ze nic groznego:-( bardzo sie juz boje....
 
Witam , a ja bede miala swoje malenstwo juz niedlugo bo planowana cesarke mam na przyszly czwartek lub piatek:-) 11 sierpnia juz mam sie zglosic do szpitala i czekanie na ciecie...wczoraj mialam wizyte u mojej gin i dzidzia ma juz prawie 3 kilo i nawet zaczelo mi sie robic rozwarcie bo na 2 palce juz jest:szok: doktorka tak mnie wygniotla na fotelu przy badaniu ze myslalam ze zaraz urodze, a i od wczoraj mam delikatne plamienia wczpraj podbarwione krwia a dzis takie ciemno brazowe, niewiem co one oznaczaja ale dzis mam na oddzial isc do szpitala do mojej doktorki z wynikami moczu bo cukier mi wyszedl i powtarzalam dzis rano ogolne badanie moczu, od razu zapytam co znacza te plamienia, mam nadzieje ze nic groznego:-( bardzo sie juz boje....

Nanages nic sie nie bój! Badz dobrej mysli. Za kilka dni bedziesz mialam swoje dziecko na rękach! My sie tu tego doczekac nie mozemy. Ja mam termin na koniec miesiaca wiec sie chyba najdluzej naczekam...

Powodzenia kochana! Trzymam kciuki!:)
 
Rany...to czekanie mnie wykończy! Ja chcę już rodzić!!!

Chyba nienormalna jestem, bo tydzień do terminu mam, a ja zachowuje się jakby cały poród nie dotyczył mnie :szok: Na nic nie czekam... Zacznie się, to się zacznie i już... :tak: Pomyślicie, że jakaś nienormalna, czy wyrodna matka jestem. I chyba macie racje :confused:
 
Mitemil,dokladnie ze mna jest to samo...hi,hi.....wiec,to chyba tez tak moze byc...jedne sie doczekac nie moga i sie nakrecaja,a my poprostu spokojnie czekamy,co ma byc to i tak bedzie i nikt tego nie zmieni.....:-)
 
Mitemil wcale nie jestes wyrodna matka! Mysle, ze bardzo dobrze, ze sie nie nakrecasz calym porodem, bo sie pozniej zestresowac mozna, a to dla dziecka niedobrze. Ja tez wychodze z zalozenia, ze co ma byc to bedzie i mam postanowienie wszystko dzielnie znosic.:)
Ale doczekac sie malego nie moge tak czy inaczej, po prostu siedze w domu i mi sie cholernie nudzi :-D hihi, wszystko gotowe, posprzatane, a tu jescze 18 dni to terminu..
 
Wiecie co ja u siebie zauważyłam??
..że jak chce mi się siusiu i to czasem tak, że wydaje się że jak siądę na kibelku to niczym wodospad będzie a tu malusieńkim strumieniem mi leci mimo że czuję że pęcherz ledwo trzyma :baffled:
 
reklama
Wiecie co ja u siebie zauważyłam??
..że jak chce mi się siusiu i to czasem tak, że wydaje się że jak siądę na kibelku to niczym wodospad będzie a tu malusieńkim strumieniem mi leci mimo że czuję że pęcherz ledwo trzyma :baffled:

no tak jest - ja tez nie raz lece a jak siąde to dupa nic nie poleci a parcie czuje

ale spróbuj pochylić się do przodu i podnieść ręką brzuszek do góry, wtedy powinno wiecej ulecieć;-)gdzieś tak czytałam...
 
Do góry