reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dolegliwości

Ja brałam magnez i jak przeszły skurcze to jakoś przestałam go pić....
A teraz przyszły z powrotem magnez piję na razie od 3 dni, skurcze straszne mnie łapią :( czekam tylko by magnez zaczął działać ... bo mojego budzę krzykiem :( w końcu biedak zawału dostanie.
 
reklama
Ja przez zgagę swego czasu aż padałam. Mi pomogła dieta bogata w wapń. Polecam z rana na czczo musli z mlekiem i przez cały dzień czuję się świetnie. Poza tym w musli jest dużo błonnika i kupkę przyspiesza. A i dobre są owoce,ale nie cytrusowe. Lepiej morele, nektarynki, brzoskwinie, banany:)
 
No to muszę wprowadzić musli z mlekiem z rana, bo zgaga ostatnio mi żyć nie daje...
A owocków to jem bardzo dużo, mój narzeka, że tylko kupuje, a jak chce zjeść to już nie ma ....
 
tez zuwazyla ze zgaga mniejsza po mlecznych produktach:tak:
magnez zaczelam regularnie brac i na razie nie mialam skurczow w lydce ale tez mi sie wczesniej zdazalo krzykiem z bolu meza budzic, tak jak tobie Deli;-) myslal ze rodzic zaczynam

ja tez jestem owocowym pozeraczem, cytrusowymi owocami nie pogardze ale u mnie to glownie kase na truskawki wydaje- ale to nei tylko dla mnie ale mojego malego lakomczuszka,;-)bo on barzdo lubi smak truskawkowy i zawsze ma czkawke po truskawkach, a ja sie wtedy upewniam ze nadal glowka w dol lezy:tak:
 
Ostatnia edycja:
mnie ostatnio co noc budzi potworna zgaga w nocy, tak strasznie piecze, że nie wiem co ze sobą zrobić :angry:
a truskawki w bardzo dużych ilościach też niedobre, za dużo wody...
 
Dziewczyny, a miałyście/macie coś takiego jak drętwienie/ból krocza? Przepraszam za takie pytanie ale pojawiło mi się takie coś w ostatnich dniach :baffled: nie jest to jakieś specjalnie bolesne i da się z tym żyć, ale jakieś takie mało komfortowe :baffled: coś w typie zakwasów... Czy to normalny objaw końca ciąży? :confused:
 
reklama
Do góry