reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dolegliwości

to ja mam jeszcze tydzień i tobra prawie prawie spakowana, jeszcze dzisiaj skończę szyć szlafrok, może kupię klapki i praktycznie mogę rodzić.
 
reklama
Moja rwa kulszowa wróciła buuu.... całą lewą nogę mi odbiera i jak znowu będzie trzymać 3 tygodnie to zwariuję :no: a poza tym dołączyły się takie kłucia jakby igłą w pęcherz i ogólnie jakieś poddenerwowanie... ale już niedługo to mnie tylko pociesza.
 
Mam takie pytanie, nie bolą mnie sutki, ale są poobdzierane, skóra się na nich łuszczy. Muszą się podrażniać od ubrań i kiepsko to wygląda. Zastanawiam się, czy czymś je smarować, np. bepanthenem, czy jakąs oliwką?
 
Mam takie pytanie, nie bolą mnie sutki, ale są poobdzierane, skóra się na nich łuszczy. Muszą się podrażniać od ubrań i kiepsko to wygląda. Zastanawiam się, czy czymś je smarować, np. bepanthenem, czy jakąs oliwką?
Ja mam tak samo. Do tego strasznie bolą jak się dotyka. Kupiłam sobie maść MALTAN i smaruję 2 razy dziennie. Wyglądają już lepiej ale jeszcze bolą. No ale używam dopiero od poniedziałku.
 
Znów spojenie zaczęło dokuczać... aż chodzić nie umiem :(((
Co za ból :(((

Ale czego się nie wytrzyma dla dzieciątka :))
 
Gdyby cos leciało, miałabym czym smarować. Ciekawa jestem, czy są, aż tak zahartowane, że nie bolą, czy to tylko cisza przed burzą. Ja kupiam właśnie bepanthen, ale nie smarowałam jeszcze, bo nie boli.

Spojenie to mi czasem nieźle daje się we znaki, tylko Młody jakoś tak się ulokował, że raczej jest niezwykle miło;-), a nie boleśnie.
 
no ja bym natłuszczała dziewczyny na waszym miejscu, chyba nie ma az tak wielkiego znaczenia czym...ja nie mam wysuszonych ale tez od paru dni zaczęłam natłuszczać i ja mam akurat taką specjalną maść - krem dla mam karmiących z Babydream z Rossmanna...niedrogie to i moge polecić :)
 
Na sutki mam Bepanthen, ale zwykły krem z pantenolem też pomaga.
A spojenie!! O maj gudness...Dziś w Kauflandzie to aż kicałam tak mi się tam mała wpycha i rozciąga.
 
Dziewczyny mam pytanko czy macie czasami takie jakgdyby kilku minutowe regularne pulsowanie w brzuchu?niewiem ale nie wydaje mi sie zeby to byla czkawka malej....
 
reklama
Do góry