reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dolegliwości

dziewczyny jak was czytam to strasznie mi was szkoda. Ja tak miałam w pierwszej ciązy, rwa kulszowa, puchnięcie, zipanie pod górkę. Teraz mam dużo stresu, ale zato w ciąży czuję się właściwie od tygodnia. Ciut napuchły mi nogi, i trochę zipię , nie jest źle. Tylko martwię się troche że nie mam siary. Wiem że mogę dostać mleko zaraz po porodzie, ale jakoś się martwię bo po porodzie dostałam tabletkę na wstrzymanie pokarmu, bardzo skuteczną i teraz zastanawiam się czy brak siary ma na to jakieś przełożenie .W pierwszej ciaży siarę miałam dość wcześnie.
 
reklama
Miranda akurat wczoraj rozmawiałam z mamą na ten temat bo mi też nic nie leci i Oan powiedziała ze kazda ciąza jest inna i nie mam co sie przejmowac na zapas.Sama urodziła nas 5 i mówiła ze przy pierwszym bracie nic nie leciało dopiero po porodzie podobnie jak mnie rodziła a przy drugim bracie od połowy ciąży ciągle cos ciekło ,także nie ma reguly.Nie martw sie na zapas:tak:.
 
Miranda nie martw sie na zapas. Mi z pierwszym tez nic zero, suchota, tak myslalam. Polozna mi przystawiam Kube do piersi a ja do niej ze tam i tak nic nie ma. Tak mnie scisnela za brodawke az zawylam z bolu i pocieklo i mowi a to co??:angry:No i siara sie znalazla a potem mialam taki nawal ze mi sie stan zapalny zrobil, takze znajdzie sie mleko dla Jagodki nie martw sie
 
Musze sie pochwalic ze od poltora tygodnia czyli od momentu kiedy mi sie brzuch obnizyl - nie wiem co to zgaga:-) Wieczorami mialam taka okropna ze nie moglam zasnac a teraz nic, zero!:-D
 
Mnie znów łapią skurcze w łydkach :(((


Deli- tez mnie ostatnio lapia skurcze w nocy szczegolnie, jeden byl taki straszny ze na drugi dzien kulalam, nei wiem czemu teraz mi sie zaczely, caly czas wierzylam ze jak jem banany to nic mnie nie ruszy;-)

co do siary czy probnego mleka, to mi leci tylko w nocy i tylko z prawej piersi sadzac po plamach na pizamce i przescieradle
chyba jak ja przycisne jak spie na boku? ale przeciez ja na lewym spie wiec jak to jest... dziwne mi sie to wydaje...

Mola - to fajnie bez zgagi sie masz:tak:
 
Paula-ja biore magnez juz pare misiecy,no i niby nie mam skurczy lydek....
Za to zgaga gigant.....Mola-to ci dobrze ze juz nie masz zgagi.....a ja sie musze meczyc i tabletki juz niewiele pomagaja....:sorry2:
A tak poza tym,to tak jak wiekszosc-bole krzyza,nogi troche puchna,ale w dziwny sposob,bo w kostkach nie tylko,,podeszwy"i palce wszystkie jak baleroniki,ze az mi zle chodzic.....:baffled::baffled::baffled::baffled:,a i u rak mam jakby nie moje ,takie napuchniete....:dry:
A ciezko mi juz tez wychodzic do mieszkania,a mieszkam na 1 pietrze,na wsi wiec czesto biegam na podworze.....i sapie....hi,hi......:-)
Spac tez ostatnio nie moge....ciezko mi i zle....buuu....w poprzedniej ciazy tak nie mialam.....JA CHCE JUZ SIERPIEN!!!!!!
 
Anet na zgage to niestety nie znam lekarstwa:-)
Mnie na szczescie nie meczy wiec nie wiem jak to jest na szczescie tez nie puchne ale ogolnie jest mi juz tak ciezko i czuje sie jak slonica zwlaszcza jak cos porobie to pozniej sapie stekami i wogole ciezko mi;-)
 
reklama
Paula,to masz duze szczescie ze nie masz zgagi......masakra ci mowie......pali zywym ogniem....wrrr.....
A tez czuje sie jak slonica ...hi,hi.....i musze co chwila spoczywac.....normalnie jak staruszka...:-D
 
Do góry