reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze dolegliwości

reklama
No to mnie tez nowa dolegliwosc doszla:rofl2::rofl2:Jak troche dluzej siedze strasznie bola mnie plecy moge byc oparta niewazne bola jak diabli i musze sie klasc:eek::eek:Mam nadzieje ze mi szybko minie bo czuje sie jak babcia emerytka:crazy::crazy:
 
mnie plechy to tak troszeńke jak dłużej siedze;-)ale wstac czy przekręcic się w nocy to trudno jak cholera - gdzie sie ten mój power podział:-(

ale pobolewaja mnie co troche pachwiny - jak dłuzej pochodze

albo np. stoje gotuje obiadek - zrobie krok i jakos tak mnie zakuje jakbym szpagat robiła:shocked2:

ale chyba nic złego się nie dzieje tylko miednica sie rozchodzi itd.
 
no to ja z nowa dolegliwoscia sie dolacze: jak myje zeby wogole to mi leci krew z dziasel,
a jak rano myje to mi sie na dodatek ma odruch wymiotny bo mdlosci poranne mi wrocily:crazy:
na szczescie ani spuchnietych kostek nie mam, ani bolow plecow, no moze oddechu mi zaczyna brakowac..no ale to dopiero 32 tydzien

o rany kobitki, my to jak stare babki : po tysiac dolegliwosci;-)
 
mi też się pojawia krew przy myciu zębów, ale już mniej niż np. 2-3 m-ce temu; z nosa nie leci;

za to okazało się, że moja - jak dotąd myślałam - opryszczka, to żadna opryszczka, tylko reakcja uczuleniowa na COŚ z czym mam codziennie styczność; ponoć przez zmiany hormonalne zaczęło mnie uczulać coś, co dotąd było jak najbardziej tolerowane - nie mam pojęcia zielonego co to; i musiałam wymienić podstawowe środki pielęgnacyjne, dostałam jakąś maść do miejscowego stosowania, do tego muszę używać pasty do zębów dla dzieci, żeby było mało fluoru i sody! oby pomogło tylko;
 
Oj to wspolczuje.....
Mi ostatnio tez krew sie pojawia jak myje zeby.....a z Gosia tak nie mialam.....
Dodam ze zgage mam tez niezla,no i o bolu plecow juz nie wspomne....a tak wogole to nic mi sie nie chce i ciezko za wszystko sie zabrac...hi,hi.....
 
reklama
oj to i mi krew przy myciu zębów leci
plecy też ostatnio zaczęły naparzać strasznie
ale najgorzej chyba to jak w nocy na siku chcę wstać albo już rano to nie mogę się poruszyć normalnie, chrupie mi w miednicy jakby, powolutku spokojnie się rozbujam z boczku na boczek potem siadam i jakos wstaje powoli
 
Do góry