reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dolegliwości

ja od od początku ciąży miałam zgagę może ze 3 razy... od dobrego miesiąca nie mam praktycznie żadnych dolegliwości, a do końca jeszcze trochę zostało, no i podobno w III trymestrze coś się zawsze przypląta :eek::crazy:
 
reklama
A to dopiero...:confused2:nie słyszałam o tych włoskach.Mnie czasami też wieczorem popiecze zgagunia.:tak:
Od niedawna jak pochodzę sobie więcej, to bolą mnie nogi i stopy najbardziej.
 
no to mi się chyba zaczęły te obolałe giry:wściekła/y:

nic specjalnego nie robie tyle co do pracy, do sklepu chodze na nich - w domu nie wiele- bo własnie siły sprzątać nie mam a nogi bolą mnie tak jakbym była po wycieczce górskiej...myślałam że one dopiero wtedy jak brzucho będzie duży z przeciążenia, a to widać za sprawą krążenia itd. musi być


a co do zgagi to współczuje - raz zjadłam drożdzówke i na drugi dzień męczyła mnei zgaga:szok:i to taka że jeszcze ją pamietam...
 
Piwonia no więc sprawdziłam!
koleżanka miała zgagę jakies 3-4miesiące!! i jej córa ma kłaki do ramion!!!

a nogi to mnie zawsze wieczorami bolą, codziennie jakby co za tą moją czwórką robie kilometrów a kilometrów:tak:
 
reklama
Coś takiego o ZGADZE


Prawie wszystkie kobiety w ciąży cierpią z powodu zgagi. Pij codziennie przez tydzień lub dwa sok z białej kapusty (kupisz go w sklepie ze zdrową żywnością i aptece) lub żuj imbir czy migdały. Tę dolegliwość może złagodzić także wypicie przed posiłkiem herbaty z tysięcznika pospolitego lub z lnu. Jedną łyżeczkę herbaty ziołowej zmieszaj z połową litra zimnej wody, odstaw na 6-10 godzin, od czasu do czasu miksturkę zamieszaj. Uwaga! Zawsze ją podgrzewaj przed wypiciem!


spotkałyście się z jakąś solą do moczenia nóg specjalną dla ciężarnych?podobno jest ale nie moge znaleźć:no:
 
Do góry