reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dolegliwości

reklama
Piwonia co masz na myśli??:tak:
na głowie na głowie,czym wieksza zgaga tym wiecej włosków dziecko ma
ja w pierwzej miałam lekka tylko miesiac i starsza z meszkiem sie urodziła,przy młodszej wyam taką miałam zgage,a włosiska miala dosłownie wszedzie sie śmialiśmy,była cała w takim meszku na pleckach i do tej pory go nawet ma,a włoski miała takie,że od razu można byo malusie kucyki robić
 
no to postrzeliłaś mnie tą informacją jak na poligonie:-D
nigdy o tym nie słyszałam, same prawie łysolki rodziłam, 5 włosów na krzyż:-)

Koleżanka urodziła po mnie córkę i jak zobaczyłam jej włosy to aż oniemiałam, ponad 30cm długosci miały i gęste jak u dorosłej kobiety:szok::szok: muszę ja zagadać czy miała zgage hihih
 
no to postrzeliłaś mnie tą informacją jak na poligonie:-D
nigdy o tym nie słyszałam, same prawie łysolki rodziłam, 5 włosów na krzyż:-)

Koleżanka urodziła po mnie córkę i jak zobaczyłam jej włosy to aż oniemiałam, ponad 30cm długosci miały i gęste jak u dorosłej kobiety:szok::szok: muszę ja zagadać czy miała zgage hihih
sprawdx,bo u nas sie to sprawdza
nawet kolezanki miały podobnie
 
Piwonia nie kracz!;-) ale na serio - masz rację, ja tak odsapnęłam, że to już połowa i że teraz tylko do porodu się trzeba szykować:-D a jeszcze troszkę przed nami przecież...
 
reklama
Piwonia nie kracz!;-) ale na serio - masz rację, ja tak odsapnęłam, że to już połowa i że teraz tylko do porodu się trzeba szykować:-D a jeszcze troszkę przed nami przecież...
dokładnie i nie kracze,bo znając zycie i nas zgaga dopadnie,mnie dopadala póxniej tak dobrze po 20 tygodniu dopiero
 
Do góry