reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze dolegliwości i objawy ciąży

reklama
ja mam nadzieję, że po prostu coś źle się przewróciłam... no bo nie chce mi się jeszcze iść do ortopedy :-(
 
fioletowa ja miewam po cieżkim dniu bóle pleców.. podejrzewam że to czesciowo przez ucisk macicy bo to takie nerwobóle.. LEkarz mi powiedział że tak się może dziać.. przekłądam się wtedy na drugi bok - i dziecko przestaje ugniatać.. albo ja tak sobie to tłumacze :D bo przechodzi :D
 
FIOLETOWA - takie bole w ciazy to niestety moga byc. Raz ,ze macica uciska , wszystkow srodku sie rozchodzi i bioderka tez moga sie "rozsuwac" ,szykuja sie do porodu (mam nadzieje, ze wiesz o co mi chodzi, bo nie wiem jak to inaczej wytlumaczyc)Ja miala takie rozne dziwne bole bioder, spojenia lonowego, kregoslupa ledzwiowego jakis czas temu. Byly takie dni,ze ledwo chodzialam... ale przeszlo...
 
to mnie pocieszacie - to jest taki ostry, nagły ból - ale w sumie jeśli to rozsuwanie się miednicy i bioder to bardzo dobrze - u mojej mamy się właśnie nie rozsuwało i przez to całą naszą trójkę rodziła przez cc - mnie prawie przez to wykończyli [heh byłam pierwsza] bo chcieli żeby mama rodziła sn...
 
Mnie znowu atakuje rwa, wieczorami juz sama nie wiem jak mam chodzic, ale to pewnie dlatego, ze wszystko sie rozchodzi. W kazdym razie nie jest to przyjemny bol...a chodze jak babulenka.
 
ja mam nadzieję, że po prostu coś źle się przewróciłam... no bo nie chce mi się jeszcze iść do ortopedy :-(

Mnie znowu atakuje rwa, wieczorami juz sama nie wiem jak mam chodzic, ale to pewnie dlatego, ze wszystko sie rozchodzi. W kazdym razie nie jest to przyjemny bol...a chodze jak babulenka.

no ja tez mam bole, w nocy jak wstaje siku to nie umiem stac :( w sensie podnsoze sie z dobra minute :(

dzies pieklam torta nielsubnemu i myslalam ze mi krzysz do głowy wejdzie a nogi to mam jak slon, nie widac roznicy miedzy kostka kolanem a udem :( a najgorsze jest to ze, jutro mam powtorke z rozrywki bo w sobote przychodza goscie ! ehhh ale na szczescie robie 3 ciasta w tym tort i niech zdupaczaja ładnie mówiac ;]
 
bóle krzyża to faktycznie udręka :-:)-(
biorąc pod uwagę, że ja miałam z tym problemy długo długo przed ciążą - czasami z łóżka to podnieść się nie mogłam - to tak naprawdę nie jest to dla mnie nowość, ale teraz nic na ten bół wziąć nie mogę - nic co by mi pomagało, a to co można wziąć i nie szkodzi maleństwu to jest po prostu za słabe:-:)-(
 
A za to ja teraz z innej beczki :-) W ciazy zrobily mi sie takie hemoroidy , ze szok!!! Wczoraj to leciala ze mnie krew jakbym okresu dostala , tylko z innego miejsca. Oczywiscie na poczatku przestraszylam sie jak zobaczylam tyle krwi, bo nie zdawalam sobie sprawy, ze przy hemoroidach moze az tak leciec. Mam nadzieje, ze po ciazy to wszystko minie...
 
reklama
Kasiurek1983 to tak jakbym widziala siebie samą, w nocy nie mogę zwlec się z łózka bez bólu, a wstaję z 4-5 razy :-( w dzien czasem też mnie złapie ból pleców i chodze po domu jak stara babuleńka :-D
 
Do góry