reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dolegliwości i objawy ciąży

Stopi wydaje mi się że to może dlatego, że szczuplutka jesteś a dzidzia rośnie, mnie też pobolewało, teraz też rwie w kroku ale to raczej jak dzidzia się ułoży tak i mnie tam łapkami trąca. Za tydzień masz wizytę to się wszystkiego dowiesz i JEDZ JEDZ ;-)
 
reklama
JULUSZKA dzieki za info :-) Nie wiem czy o to samo nam chodzi. Ja ten bol czuje przy odbycie i pochwie (przepraszam za takie szczegoly, ale nie wiem jak to wytlumaczyc), az po kosc ogonowa. Brzusio mnie nie boli. To jest taki bol, jak sie czlowiek mocno poobija podczas nauki na snowbordzie od upadkow na pupe (tak jak potluczenie:-D). No spa nie pomaga. Wiem, ze to nie jest nic groznego, ale ten bol mnie wkurza juz, bo chodze jak potluczona!! Ciekawa jestem ile to tak bedzie bolec??? Czy moze zaraz mi minie - oby.

no to nie Kochana, ja mam zupełnie gdzie indziej ten ból- miedzy kością łonową a skórą, tak jakby pod skórą... czyli na 99,9 % mam albo nerw przyciśnięty albo cos mi sie naciągnęło

Też mnie ten ból wkurza, bo jak złapie to mnie w taką pozycję wbija,ze wyglądam jakbym sie miała zaraz posikać... najfajniej jak to jest np na przystanku- wygląda rewelacyjnie

No i tak jak opisujesz swoje dolegliwości to rzeczywiście nospa Ci na to nie pomoze... biedaku... łączę się w bólu:tak::tak::tak:
 
MAGDUSKA -faktycznie moze masz racje, ze dzidzia rosnie i musi miec wiecej miejsca, wiec tam wszytsko jakos sie przesuwa itd. Oj jej sie naprawde cos pomylilo, ze zamiast mieszkac prawidlowo w brzuszku to do moich plecow i krocza ja ciagnie:-D:-D:-D
 
Kurde dziewczyny ale się wystraszyłam. Skurcze takie lekkie czy ból brzuch to u mnie normalne. Ale dziś jak stałam to w tym całym kanale rodnym poczułam taki silny ból, nie do opisania że jedna moja myśl to PORÓD się zaczął. Ale chwilkę to trwało i mi przeszło. Boję się serio, że niedonoszę ciąży.
 
Asiu proszę nie stresuj się tak i nie rób paniki. Wiem wiem.... łatwo powiedzieć....
Może tylko Hania gdzieś się odwróciła i dała skopa mamusi tam gdzie nie trzeba?? Do porodu pozostało Ci jeszcze minimum 2 miesiące!!!
 
Stopi, mnie w pochwie (też przepraszam za takie szczegóły...) zaczęło boleć jeszcze przed świętami i boli do tej pory, tzn. bardziej boli jak sporo pochodzę albo nawet posiedzę, jak dużo leżę to jest Ok. Niestety też nie wiem czy to coś poważnego bo wizytę mam dopiero w środę, ale jak widać nie jesteśmy odosobnionymi przypadkami więc może po prostu tak to boli jak nasze dzieci rosną i nasze ciała się do tego dostosowują?
 
nie wiem za bardzo o jakie bóle chodzi ale skoro ma je tyle z was to może one są zupełnie normalne, dzieci jeszcze się odwracają w różne strony, poza tym kopią i rozpychają się więc może to one powodują te dolegliwości...
trudno mi coś mówić bo to pierwsze moje dziecko ale moze to tak ma być:baffled:
 
Dziewczyny mam do was pytanie.......czy bole takie jakgdyby mmiesiaczkowe ale o mniejszym nasileniu to sprawa normalna?nie wiem czy mam sie bac bo ostatnio wystepuja u mnie dosc czesto...moze to przez rozciagajaca sie macice?
 
reklama
macie też bóle bioder, czy krzyża? jak mnie wczoraj coś chwyciło, to aż się poryczałam... chciałam przewrócić się na lewy bok i coś mnie złapało, że się ruszyć nie mogłam... nie iem jak ja jeszcze dwa miechy wytrzymam...
 
Do góry