reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dolegliwości i objawy ciąży

ja tak po cichutku śledzę cały czas forum...

Mam do Was pytanko... macie zawroty głowy? mnie w sumie cały czas dokuczają ale dzisiaj to chyba już apogeum... masakra... cały czas kręci mi się w głowie... mroczki przed oczami... koszmar... zaczynam się niepokoić że to coś niedobrego :-(
 
reklama
Zapytaj lekarza co może być powodem tych zawrotów...
Ja to chyba w jakiś inny sposób odczuwam bo jak mam gorszy dzień to po prostu jest mi słabo i ogólnie organizn przestaje mnie słuchać. Ale żeby mocne zawroty głowy to nigdy.
 
Anetka, ja też mam zawroty głowy. W pierwszej ciąży mdlałam przy każdej okazji, wystarczyło ze chwilę stałam w kolejce czy na przystanku...
Teraz jest trochę lżej, ale tez często robi mi się słabo. Ty jednak masz chyba trochę silniejsze dolegliwosci...
 
Szczerze mówiąc to troszkę się zdziliłam czytając Twój post.:baffled: Ale skoro usg nie pokazało ciąży to faktycznie trzeba czekać. No i radziłabym wykonać jeszcze jakiś dodatkowy test.:tak:
A jak mogę zapytać, z kalkulatorów internetowych ciąży który Ci tydzień wychodzi??:confused:

Dzięki za odpowiedzć iwon3004 Ostatnią miesiączkę miałam 18.10, test robiłam 21.11 i była druga slabiutka kreseczka. Trzeba wziać pod uwagę to że ja mam nieregularne cykle, nawet do 34 dni. Tak sobie myśle, że owulacja mogła się sporo przesunąć, chociaż z drugiej strony obawiam się też ciąży pozamacicznej :-(
Z moich objawów to bez zmian: bolesność piersi, szybciej się męczę, dzisiaj jak wykładałam w sklepie towar na ladę to mi się słabo zrobiło..

Wsumie to nie chciałabym sobie robić nadzieji.

Ale nie smucę Wam już dziewczyny, nie chcę psuć fajnej atmosfery :tak:

Jak będą jakieś zmiany to dam znać ;-)
 
Joan83 miałam taka samą sytuację kilka miesiący temu. Testy były pozytywne a usg nic nie widziało. Podejrzewali ciążę pozamaciczną ale okazało się, że to jednak poronienie. Zarodek sie zagnieździł ale sie nie rozwijał:-( Alee......... wtedy pisało do mnie kilka kolżanek, które miały bardzo podobną sytuację, że na pierwszym usg nie było widac ciąży wogóle:no: Podejrzewali poronienie albo ciążę pozamaciczną a potem okazywało się, że zarodek się znalazł:-D:-D i teraz mają fajnych, zdrowych chłopakow:tak:
Nie trac nadzieji:-) Może u Ciebie też tak będzie:-) Cuda się zdarzają, naprawdę:tak:
 
iwon3004, sisay dzięki za odpowiedź :tak: na razie zawroty ustąpiły, trwały one może w sumie przez godzinkę. Ale na pewno zapytam lekarza. W poniedziałek mam wizytę :)

Miłej nocy Wam wszystkim życzę :-)
 
Ja tez mam bole w krzyzu i tez mialam znieczulenie zewnatrz oponowe przy pierwszej ciazy.Nawet mi do glowy nie przyszlo ze to powoduje teraz ten bol...
 
reklama
Do góry