reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dolegliwości i objawy ciąży

Mi też piersi urosły, może nie spektakularnie, ale całkiem, całkime. Tyle tylko, że ja normalnie noszę 75A, teraz B, ale i tak najwięcej przybierają jak zaczynam karmić, to nie ma mowy o mniejszym biustonoszu niż C. Ale mąż ma radochę. Taki skok.:szok:
Sam ja też raczej na razie nie zaryzykuję ponownie, potem rzeczywiście pojawiły mi się delikatne plamienia, może to po tym. Nie jestem pewna, bo przy chłopcach też plamienia miałam.
 
reklama
Cześć dziewczyny :) Chyba do Was dołączę, ale na razie tylko wstępnie, bo we wtorek idę do lekarza potwierdzić to co pokazał test. tak sobie myślę, że to akurat wypadałoby na lipiec...

Moje objawy - najpierw podejrzewałam u siebie cukrzycę, potem tasiemca, ale w żadnym wypadku ciążę! Jestem tylko okropnie zmęczona, senna i głodna.
Nie zauważyłam że cera mi się poprawiła, stała się taka jak wtedy gdy brałam tabletki.

Powiedzcie kochane, czy to normalne że mój brzuch jest tak duży jak w poprzedniej ciąży w 4-5 miesiącu? Wiem ze mięśnie już nie te i trochę tłuszczyku, ale nie mogę go wciagnąć i czuję ciągle takie napięcie.

Po odstawieniu pigułek miałam tylko jeden "normalny" okres, potem jeszcze zdarzyło mi się w tym samym cyklu wziąć Escapelle, no a teraz taka niespodzianka. Używalismy gumek, widuję się z narzeczonym tylko w weekendy i to nie w każdy... Cud jakiś chyba :)
 
Kochane,
czy was też tak pobolewa głowa?
Dwa dni temu miałam kryzys - tak mnie bolała i tak było mi niedobrze, że ryczałam z bólu:-(
 
Cześć :) Jestem tutaj nowa. Od jakiś 6 dni mam dziwne objawy. Szczerze mówiąc nie wiem czy to przeziębienie nerek, wrzody żołądka czy ciąża. Podałam swoje objawy koledze, który chodzi do szkoły pielęgniarskiej. Uznał że to ciąża. jednak chyba to dla mnie zbyt niepojęte, by tak od razu w to uwierzyć. Co za tym idzie uznałam, że nikt lepiej nie będzie wiedział oprócz kobiet, które same przez to przechodziły :)
A więc proszę o pomoc. Czy moje objawy są objawami ciąży?
Oto one:
silny ból głowy, ogólne osłabienie (na początku myślałam że to grypa, ale już wiem że nie..), zawroty głowy, mdłości, ciągnie mnie na wymioty ale jeszcze nie doszło do "finału", leciała mi krew z nosa, po jedzeniu boli mnie żołądek, czasami boli mnie brzuch nad i pod pępkiem, mimo obfitego posiłku po godzinie znowu jestem głodna, sutki mi się powiększyły, piersi troszeczkę bolą, plecy w odcinku lędźwiowym też nie dają mi spokoju, czuje jakby lekki ucisk na pęcherz przez co chodzę dosyć często do toalety, czuję ciągłe pragnienie, uczucie senności i zmęczenia.
Po za tym miewam straszne humory. Jestem czepliwa i w ogóle sie jędza ze mnie zrobiła :) Zawsze tak jest przed @, ale do niej jeszcze 2 tygodnie..

Myślałam trochę nad tym. Nie wiem sama dlaczego nie poszłam do lekarza chociażby w piątek. Za dużo innych spraw do załatwiania itd. Teraz w weekend zostałam z tym praktycznie sama. Przeszło mi przez głowę, że to może jakieś "robaki" albo coś w ten deseń. Jednak moja mama, spory czas temu, miała kilka, choć niewiele, objawów tych co ja. Lekarz przepisał testy na obecność robaków ale wyszły negatywnie. Skierował ją więc do ginekologa i okazało się że jest w 3 tygodniu ciąży. Nie wszystkie te same objawy mogą wskazywać na to samo. Nie wiem czy w ogóle u mnie to możliwe, gdyż współżyłam w dni niepłodne. Martwię się tym.
Czy któraś z Was miała podobne objawy? Albo wie coś na temat nich?

Z góry dziękuję :)
 
Ostatnia edycja:
Kochane,
czy was też tak pobolewa głowa?
Dwa dni temu miałam kryzys - tak mnie bolała i tak było mi niedobrze, że ryczałam z bólu:-(

Kames pamiętam, że mnie bolała przez 2 dni dosyć mocna głowa, ale wtedy nie wiedziałam, że jestem w ciąży, także myślę że to może być powiązane.

Ja natomiast mam inny problem :-( W Piątek zrobiłam test, i umówiłam się do lekarza na poniedziałek, a w sobotę miałam na wkładce śluz zabarwiony na czerwono, nie była to taka "żywa" krew, ale jednak się zmartwiłam :-( W piątek z mężem uprawialiśmy seks, ale naprawdę delikatnie, jak myślicie to może być przyczyną tych plamień?
 
Witam
Ja tak się cieszyłam że moje objawy przeszły i nie miałam mdłości chyba z tydzień a tu wczoraj wieczorem leże w łóżku i przez 2 godz mdliło mnie i do tego jeszcze w głowie mi się kręciło ale jak zasnęłam tak spałam aż do 9 . Wyspałam się za wszystkie czasy.
:-)
 
Ja natomiast mam inny problem :-( W Piątek zrobiłam test, i umówiłam się do lekarza na poniedziałek, a w sobotę miałam na wkładce śluz zabarwiony na czerwono, nie była to taka "żywa" krew, ale jednak się zmartwiłam :-( W piątek z mężem uprawialiśmy seks, ale naprawdę delikatnie, jak myślicie to może być przyczyną tych plamień?


Każde plamienie które występnuje nie należy lekceważyć.... I nie ważne z jakiego skutku one wystapiły. Dzis poniedziałek a więc i Twoja wizyta u lekarza.... Mam nadzieje, że opowiesz jak przebiegła wizyta? :sorry2:
 
Cześć.

Ja już po wizycie. Wsumie jestem trochę zdziwona bo USG nie wykazało ciąży.
Moje pierwsze odczucie było takie, że nie mogłam w to uwierzyć!!! :szok:
Piersi mnie strasznie bolą w nocy muszę spać w biustonoszu, ale oprucz tego nie mam żadnych objawów.
Lekarz powiedział, że może jest jeszcze za wcześnie i kazał mi przyjść za 3 tygodnie, mam się nie martwić, powiedziałam o tych plamieniach i mam się tym nie martwić. Jeżeli zacznie mnie mocno boleć brzuch lub będę krwawiła to mam od razu przyjść.
Na teście była widoczna słaba kreska...
No nic pozostaje mi tylko czekać :-(
 
reklama
Szczerze mówiąc to troszkę się zdziliłam czytając Twój post.:baffled: Ale skoro usg nie pokazało ciąży to faktycznie trzeba czekać. No i radziłabym wykonać jeszcze jakiś dodatkowy test.:tak:
A jak mogę zapytać, z kalkulatorów internetowych ciąży który Ci tydzień wychodzi??:confused:
 
Do góry