reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dolegliwości i objawy ciąży

Witam Wszystkich!
Musze przyznac, ze z mila checia zagladam tu do Was ,czytam wasze objawy i wypatruje sie swoich.Tylko, ze na moje jeszcze troszke za wszesnie,bo do domienianego zaplodnienia doszlo pare dni temu, wiec musze jeszcze na ta przyjemnosc poczekac:-).Ale z racji tego,ze juz mam ponad rocznego synka moge napisac te objawy, ktore mialam 2 lata temu(jak ten czas leci:sorry:)
Pierwszymi ktore zaobserwowalam przed zrobieniem testu to:
-powiekszone i obolale piersi
-pare razy mialam wieczorne(odziwno nie poranne)mdlosci
-Podwyzszona temp. w dniu spodziewanego@
Pozniejsze to:
-zmiana nastrojow
-zgaga
-skurcze lydek
-i straaaaaaaszna ochota na arbuzy(jadlam je tonami:tak:)
-wieksza niz dotychczas ochota na sex:sorry:
Po za tym w ciazy czulam sie fizycznie super,bo gorzej z psychika.....Przed ciaza wazylam 50kg., a jak zaczelam rosnac i nie moglam nic lepszego na siebie wlozyc , jak tylko dresy, powoli zaczelam sie zalamywac(Przd porodem78kg:zawstydzona/y:)Ale po szesciu miesiacach po porodzie wszystko wrocilo do normy:-)
Jejku, ale sie rozpisalam:sorry:Taka juz ze mnie gadula:zawstydzona/y:
Pozdrawiam wszystkie przyszle i terazniejsze mamusie!!!:-)
 
reklama
Dziewczyny, przepraszam za kompletna niedyskrecję, ale jak to w końcu jest z tym sexem w ciąży.....:-p
Czytam na ten temat i co artykuł to inna opinia... sama już nie wiem ...
czy tak jak my teraz jestesmy jeszcze we wczesnej ciąży to można pofiglować?..... ostatnio jak byłam u gina to powiedział ze można, ale ja już sama nie wiem.... a skurcze nie zaszkodzą?.... hmmmm
macie jakieś zdanie?.... a może mamy które już przez to wczesniej przechodziły z wczesniejszymi pociechami będą mogły się wypowiedzieć......?

pozdrowienia;-)
 
Calla w ciązy z Marcelem świntuszyliśmy z mężem od początku do końca i to często:tak: Nic się nie działo. W tej ciązy kilka tygodni temu pojawiła mi sie plamka właśnie po więc jesteśmy ostrożni ale i tak korzystamy:-) Poprostu delikatnie i bez.....hehehe.....kombinacji:zawstydzona/y::-D
 
Witam mamuśki ;-),
czy któraś z was ma może metaliczny posmak w ustach? Może wiecie jak go się pozbyć... Strasznie mnie to wnerwia, zwłaszcza że jeść nie daję rady a głodna jestem potwornie. Tylko jak jeść gdy wszystko metalem smakuje :-( RATUNKU!
 
Krecona jak bylam w ciazy to nie mialam nic takiego, ale slyszalam, ze duzo kobiet czuje ten smak na poczatku ciazy.Nie wiem czy jest na to jakas rada, chyba po prostu trzeba to przeczekac.
Ja zaraz biore sie za sprzatanie bo moj maly lobuz spi.Juz sie nie moge doczekac az zrobie test,tylko musze czekac jeszcze dwa tyg:-(.Mam pytanie, czy moze ktoras z Was robila test wczesniej niz w dniu spodziewanego@?
Zycze wszystkim milego dnia:-)!
 
Krecona jak bylam w ciazy to nie mialam nic takiego, ale slyszalam, ze duzo kobiet czuje ten smak na poczatku ciazy.Nie wiem czy jest na to jakas rada, chyba po prostu trzeba to przeczekac.
Ja zaraz biore sie za sprzatanie bo moj maly lobuz spi.Juz sie nie moge doczekac az zrobie test,tylko musze czekac jeszcze dwa tyg:-(.Mam pytanie, czy moze ktoras z Was robila test wczesniej niz w dniu spodziewanego@?
Zycze wszystkim milego dnia:-)!

Znaczy się to normalka :( pozostaje przeczekać.
Ewelka1987 ja robiłam test 5 dni po terminie spodziewanej miesiączki i nic nie wykazał... a tu widzisz NIESPODZIANKA i dziś już mamy 8 tc. Więc nie spiesz się z testem... niepotrzebne nerwy :)
Pozdrawiam
 
Witajcie Kobietki!
U mnie mdłości z różnym nasileniem i częstotliwością. Raz takie że ciężko wytrzymać, innym razem zero.
Lekkie bóle brzucha, czasem jakby szpileczka w środku. No i krzyże też mnie bolą. W poprzedniej ciąży tego nie było.
Zawroty głowy jak najbardziej i smaki hmmmmmm całkiem różne, albo ogólnie mnie odrzuca od wszystkiego, to znów mam smaki na byle co.
Zapachy mnie drażnią zdecydowanie. Musiałam ograniczyć perfumy do minimum.
 
Witajcie, jeszcze nie pisałam na tym wątku, bo nie miałam żadnych objawów, oprócz bolesnych piersi no i tego metalicznego posmaku w ustach ( też nie mam pojęcia jak się go pozbyć) , ale teraz rozkręciłam się na dobre. Zapachy czuję dużo mocniej, niektóre wywołują silne mdłości. Czy któraś z was ma zawroty głowy? Ja w poprzedniej ciąży nie mogłam się podnieść przed 12 z łóżka, bo sie od razu przewracałam, ale teraz z Tomkiem to raczej nie możliwe, więc stosuje metodę mojej gin: jem 2-3 sucharki jeszcze w łóżku, na leżąco i to troche pomaga.

Krecona jak bylam w ciazy to nie mialam nic takiego, ale slyszalam, ze duzo kobiet czuje ten smak na poczatku ciazy.Nie wiem czy jest na to jakas rada, chyba po prostu trzeba to przeczekac.
Ja zaraz biore sie za sprzatanie bo moj maly lobuz spi.Juz sie nie moge doczekac az zrobie test,tylko musze czekac jeszcze dwa tyg:-(.Mam pytanie, czy moze ktoras z Was robila test wczesniej niz w dniu spodziewanego@?
Zycze wszystkim milego dnia:-)!

Ewelka, ja pierwszy test zrobiłam 6 dni przed teminem @ i wyszła druga kreska ale taka cieniutka prawie niewidoczna, potem zrobiłam dwa dni przed terminem i wyszła grubsza, ale jeszcze nie całkiem dobrze widoczna, a w dzień @ wyszła już całkiem gruba. Także myśle, że to zależy od czułości testu i od stężenia hormonów. Możesz spróbowac wcześniej, ale jak nie wyjdzie to jescze nic nie znaczy.
 
reklama
Tomtom zawroty głowy miewam, owszem, muszę sobie z nimi radzić, bo najczęściej zdarzają się w pracy. A wcale nie chcę, żeby ktoś to zauważył.
 
Do góry