reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dolegliwości i objawy ciąży

E-mamo witaj w klubie, mnie drugi dzień boli kręgosłup ale o dziwo nie w dolnym odcinku tylko tak między łopatkami i przy karku.... zastanawiam sie czy to może być powiązane z ciążą....
 
reklama
E-mamo witaj w klubie, mnie drugi dzień boli kręgosłup ale o dziwo nie w dolnym odcinku tylko tak między łopatkami i przy karku.... zastanawiam sie czy to może być powiązane z ciążą....

Mnie boli dokładnie w tym samym miejscu:zawstydzona/y::-(
Myślę, że to od powiększonych, cięższych piersi. Nie wiem jak jest u Ciebie, ale ja w tej chwili mam imponujące balony.
 
EE... to nie tylko mnie czułości i przytulanki przestały interesować? ;-)
Myślałam, że jestem jedyna. :confused: Choć moja gina też mi w sumie powiedziała, że teraz powinniśmy sobie odpuścić częste i intensywne zabawy.
Biedni Ci nasi mążczyźni:sorry2:
 
Najgorsze jest to że mój M tak straaaasznieeeeeeee :-p patrzy na mnie tymi swoimi ślepkami. :happy2: Biust mi zaczyna wypływać a tu za bardzo nawet nie ma jak po dotykać:zawstydzona/y:
 
E-mamo ja wogóle mam spory biust, stety-niestety :baffled:, gabarytowo mi chyba nie podskoczył ale jest taki nabrzmiały, dużo twardszy niż zwykle... no i jego bolesność... to już wogóle poza wszelkimi kryteriami:szok:
 
My nawet raz mieliśmy przytulankę i było .... całkiem przyjemnie.;-) Ale żebym tak sama... no nie mam siły. To pewnie minie po I trymestrze, ale póki co to ja wolę się tylko tak przytulić, żeby mnie po plecach poglaskał, objął, pocałował. Jednym słowem blisko, ale bez ingerencji.:-)
Może to sama natura nas przed tym broni, bo skoro badanie może być szkodliwe, to pewnie przytulanko też. Tak myślę.
 
Kaśka74 ja się jakoś boję skusić na coś więcej niż przytulanie. Jakiś taki strach mam, że może to zaszkodzić:sorry2:.
Mnie bolą same sutki, najgorzej jak muszę się wytrzeć po kąpieli:szok:.
 
Oj ja też niestety mam wielkiego cyca :-) teraz chyba znów z rozmiar większy ale męzowi to pasuje, wściekał się na mnie jak schudłam i spadło mi z cycka hihi
 
reklama
A czy jest któraś, co nie zauważyła u siebie zmiany w biuście z powodu ciąży? Trochę się martwię, bo w poprzedniej ciąży w tym okresie zmienił się kolor brodawek, piersi stały się pełniejsze a teraz nic.
 
Do góry