reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dolegliwości i objawy ciąży

Mniam, chlebek własnej roboty, mniam
Oj z kręgosłupem nie pomogę bez ćwiczeń to chyba ciężko. A jaka jest przyczyna bólu, dokucza Ci rwa kulszowa? Na rwe pomoże specjalny masaż.
I nie smuć się emama, jak czujesz, ze po zrobieniu bety się uspokoisz to zrobić nie zaszkodzi.

To nie rwa to raczej od ciężkiego biustu:-( piersi mi się baaardzo powiększyły od czasów przed ciążą.

Zrobię tą betę, dzieki :tak:
 
reklama
A ja bardziej intymnie.Jak to teraz jest z sexem?Mi lekarz powiedział,ze mam obnizona macice i ostroznie ze stosunkami.Bylam tak przejeta ta wizyta,ze nie spytalam co to znaczy ostroznie.
Mozecie mi cos doradzic?
Poza tym zaczelam sie martwic,bo piersi mi sie zmniejszyly,nie sa juz takie pelne,nie wiem czy to normalne.
 
No to pochwaliłam swoje samopoczucie. Zjadłam sałatkę grecka i potem ciasto od koleżanki ( murzynek) i teraz mi niedobrze.A własnie mi się telekonferencja zaczyna. Boże żebym tylko nic nie musiała mówic. Dobrze, że to nie Videokonferrencja.:-)
 
oj a mnie strasznie spanie bierze caly czas....
troche to meczace;-)
mdlosci caly czas przez cala dobe, ale ostatnio cos nie konczy sie tak jak wczesniej....
zaziebilam sie moze to dlatego??:confused:
 
A mnie jakoś ciężko na żołądku, niepotrzebnie rogalika zjadłam:baffled:.

Kaśka powodzenia na telekonferencji.
 
Własnie moje tele się skończyło. Jak zawsze niewiele wniosło i tak wnioski i pytania na maila. Ale tak jak pisałam na naszym głównym wątku, jeszcze podczas tele była koleżanka z dzidzia 1miesiąc. Tele leciało i nie mogłam sobie odmówić i chociaż na chwilę popatrzeć na malutką. Cudo!!!!
 
no wlasnie jak z przytulaknami macie??:):)
niesmialo pytam....:zawstydzona/y:
wczesniej to by mnie o gwalt na wlasnym facecie posadzili:-)
a teraz po prostu niccc:-(
zerooo checi:(
moj pan uwaza ze to przez to ze boje sie o dzidzie, ale to nie to...
nie mam ohcoty jakos:baffled: on sie stara:):)
a ja bym spala od razu:dry:
macie jakies sposoby zebym sie rozbudzila??:zawstydzona/y::happy2::confused:
biedny ten moj pan...
 
Kochane, powiedzcie mi czy was przy tych mdłościach też tak głowa pobolewa? I kiedy się to skończy bo funkcjonować nie mogę:(......

Co do przytulanek.....ehhh... ja też jakoś ochoty nie mam wogóle:crazy:
 
reklama
My mamy od mojej ginki całkowity zakaz "przytulania":-(
Nie powiem, że mnie to teraz szczególnie martwi bo z ochotą u mnie na bakier:zawstydzona/y:
Wszystko przez ten progesteron, nawet przed ciążą jak go przyjmowałam to libido mi wyjeżdżało w daleką podróż beze mnie:baffled:.
Dziś mi dokucza kręgosłup:-(
 
Do góry