reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe dolegliwości

reklama
dziewczynki, doradzcie mi, od kilu dni boli mnie caly brzuch - tak jakbym miala zakwasy.... bylam dzis u lekarza, zlecil dodatkowe badania, ale powiedzial ze jest ok, ale ja ledwo wytzrymuje, nie moge chodzic, wstawac, siadac itd..... czy Wy tez tak miałyście????????
 
michalina generalnie zdarza mi się czuć jakby mnie walec rozjechał, bolą mnie pachwiny, nogi, krzyż, "flaki", ale mięśnie brzucha (bo to chyba Ci doskwiera?) jeszcze mnie nie bolały...Nie napiszę więc nic mądrego, nie doradzę:sorry:
 
michalina - no właśnie byłam z tym dziś u gina bo czułam się jakby autobus mnie przejechał albo walec conajmniej , do tego bolało gardło , nic specjalnego się nie dowiedziałam , a na pytanie kiedy zacznę normalnie łazić usłyszałam że za 2 mc po porodzie ...ale młody mi się obrócił głową w dół i może to on tak uciskał ... ginek żadnej choroby nie znalazł a szukał długo ;-) więc skoro tobie twój powiedział to samo to coś w tym musi być ....
 
kurcze a mnie wczoraj zawialo na plecach;/ ledwo chodze....maz mnie masowal wczoraj i bylo o niebo lepiej..ale teraz on w pracy..a tak by sie przydal. marzy mi siee zeby ktos mi pojezdzil walkiem do ciasta po plecach..;))
 
reklama
Aneczkaa wiem o czym piszesz... Mnie gdzieś od tygodnia strasznie boli kręgosłup, zaczyna nieraz już w południe i tak do samej nocy. Jak siedzę boli, jak leżę boli.... Nie wiem co to będzie dalej :(
 
Do góry