reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe dolegliwości

Problemy z oddychaniem? I ja to mam, szczególnie gdy w jednej pozycji długo pozostaję:no: ale nie jest najgorzej, a ciągnięcia i kłucia też mam, ostatnio coraz częściej:-( w piątek powiem ginkowi i zobaczymy co on na to:tak:
 
reklama
Dolanczam do poklutych :eek: nieraz mam takie tez musze stanac az przejdzie bo chodzic sie nie da.O trudnosciach z oddychaniem to juz nie wspominam nawet do tego jakis katar sie przyplatal...No ale wiem,ze z tym oddychaniem to po porodzie bedzie cacy :-D Do dzis pamietam uczucie jak mnie cieli i wyciagneli Victorka i moglam w koncu oddechnac elna piersia-wspaniale uczucie i pamietam je do dzis :-D
 
heh dziewczyny grunt ze nie jestesmy same. ja tez mam problemy z oddechem, w nocy nie ma szans zebym spala na plecach..a jak wychodze po schodach to czuje sie jak astmatyk albo jak babcia starsza..dawniej na 2 pietro to na jednej nodze wskakiwalam..a teraz? 1 pietro i przerwa...

co do klucia..to ja mam ale w sercu. dostalam na to duzo magnezu i potasu! to zazywam i przechodzi. i wczoraj mialam 1 skurcz...czulam sie jak na porodowce!
 
u mnie podobnie - problemy z oddychaniem jeszcze nieznaczne, bo spokojnie daje rade, ale coraz częściej mam skurcze łydek w nocy :/ budze się z bólem.. no i spanie w nocy tez ostatnio jest coraz cieższe, nagle sie budze i przez godzine nie moge zasnąć...
 
lucere ja nie mam skurczy lydek narazie..ale lekarka moja na kazdej wizycie mowi mi i tlucze do glowy ze jak tylko sie cos takiego zacznie to zebym smarowala nogi zelem na obolale nogi..*nie pamietam teraz nazwy...i zebym zazywala duuza dawke magnezu!:) ponoc pomaga
 
dołączam do grona budzących się w nocy. Dzisiaj była pobudka o 6:30 ale przed 6 miała oczy jak 5zł.

Od początku września martwi mnie coś innego. Zrobiła mi się w lewej pachwinie taka gula, jakby przepuklina. Pojawia się raczej wieczorem. Wyczuwalna jest jak stoję, a chowa się jak leżę. Pokazałam ją dzisiaj swojej gince. Powiedziała, że to może być wszystko, nawet jelito! Jak nie przejdzie do następnej wizyty to da mi skierowanie na usg
 
lucere na łydki magnez, ja miałam skurcze to mi ginka kazała brać magnez 3 razy dziennie po 2 tabletki nawet teraz jak nie mam skurczy każe brać dużo magnezu.
oregano mam nadzieje, że Ci przejdzie nie będzie tej gulki..;/
 
ja mam skurcze łydek non stop,mimo brania magnezu nie przechodzi.mam kupic Biofer bo morfologia sie trochę spada i ogólnie to do dupy się czuje,brzuch mi sie spina i no-spę biorę ale to przez nerwy...w dodatk waga w przychodni wazy jak chce wyszlo ze 0,5 kg waże mniej niż miesiąc temu ale to jest niemożliwe bo ja wiem że przytyłam...chyba czas kupić sobie swoją.

a i mam rano prawie codziennie takie jakby duszności że czuję straszne gorąco i wrażenie ze za chwilę upadnę...serce kołacze ...już bym chciałą urodzić a tu 3 miechy zostały ...jest mi ciężko fizycznie i psychicznie
 
reklama
Do góry