reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe dolegliwości

reklama
Aneczkaa, to walace serce to puls. Ciśnienie nic nie ma do tego. Trzeba tylko uważać zeby nie przekroczyło 120 . W ciąży spotykane, powoduje zadyszki bez wysiłku.
Mialam tak w pierwszej ciąży, teraz tez co kilka dni ...

u mnie nadal refluks wypala przełyk....
 
u mnie swędzenie skóry było pierwszym objawem ciąży :-) jeszcze jak testu nie zrobiłam to już się drapałam. Dermatolog zaleciła używanie kosmetyków jak dla skóry atopowej

KMB, podobno CRP powyżej 100 jest niebezpieczne dla dziecka. Twoje nieznacznie przekracza normę więc może to faktycznie ząb.

Zauwalyłam ostatnio u siebie, że jak wstaje rano to mam bardzo suchą skórę na sutkach. Wieczorem smaruję się oliwką i siary jeszcze nie mam... Ma któraś z Was podobnie?
 
-Aia- swędzi mnie całe ciało musze poczytać o cholestazie w ciązy, bo nadal się drapię:baffled:wizytę mam dopiero w poniedziałek ech
oregano - też mam suche sutki i brodawki, tak jak awunia1234 smaruję je oliwką, ostatnio kupiłam balsam pod prysznic Niwea - fajna sprawa mydło i krem w jednym. Po tygodniu zauważyłam, ze skóra jest bardziej nawilżona
 
dziewczyny na suche sutki to oliwka w zelu j&j najlepiej z rumiankiem - nieoceniona!

ja was pociesze jezeli chodzi o wasze dolegliwosci, ja ostatnio 4 razy na ostrym dyzurze bylam.... masakra!
zaczelo sie od problemow zoladkowych ... ostry niezyt zoladka... chcieli mnie do szpitala odesac ale sie nie dalam... dostalam leki i kroplowke " na miejscu" ... koszmar po 6 h zwijalam sie z bolu, nic jesc nie moglam, epizod powtorzyl sie m oze ze 4 razy.... nastepnie jak juz bylo prawie dobrze... zlapal mnie potworny bol zeber ! a wlasciwie miesni miedzyzebrowych.... myyslalam ze bede chodzic po scianach , plakalam , wilam sie cala noc! i pol dnia paracetamol dziala tylko 3 h... koszmar! pojechalam na ostry okazalo sie ze nerwobol...ok mysle przejdzie ,,, ale wczoraj wieczorem zas wzdecie ... polezalam, przeszlo... ale przez rozdety zoladek zas mnie zebra zlapaly... i pol nocy z glowy...placz , mąż nademna i leki... eh mam nadzieje ze to nie bole rozrostowe bo beda sie powtarzac az brzuch przed porodem opadnie... a bol wedlug lekarza bol porownywalny z łamaniem na zywca ksoci i nastepne naciskanie na nie przy kazdym oddechu wiec nie zyczenikomu....
 
agusiekamisia masakra, nie dość, że zaawansowana ciąża, to jeszcze takie nadprogramowe przypadłości. Trzymaj się dzielnie, mam nadzieję, że złapiesz wytchnienie!

oregano oliwka może wysuszać sutki...Nie jest wcale antidotum na wszelkie zło, wrażliwą skórę potrafi natłuścić, żeby potem podsuszyć;-) Polecam wykosztować się trochę i kupić krem do brodawek Medeli, jest super i bardzo się przyda przy karmieniu, ewentualnie Aventu, podobno też niezły:tak:
 
reklama
Przy kąpaniu zauważyłam dziwną rzecz...a mianowicie na brzuchu zrobiła mi się 6cm plama z czerwoną otoczką. Dzidzia kopie jak szalona więc sądzę,że to od zewnątrz, coś może mnie uczuliło, ale nie swędzi...może to gruszki dziś jadałam, a dawno tego nie robiłam
 
Do góry