reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe dolegliwości

reklama
ja w pierwszej ciazy jak tylko bylam przeziebiona to jadlam kanapki z czosnkiem ! i jadlam duzo witaminy c. Kiwi cytrynki i herbatke z pigwą;) powodzenia Michalina;*

ja wczoraj mialam cos strasznego, takie okropne kolatanie serca. calusienki dzien. tak jaky serce na moment przestawalo bic a za chwile bilo ze zdwojona sila. podobno w rodzinie mojej duzo jest przypadkow arytmii serca..jak dzis tez tak bede miala to musze isc szbko do lekarza na jakies ekg...maz byl wczoraj przerazony...zawsze mialam cisnienie podwyzszone, z racji nadwagi ... norma to bylo 130/90 .. nawet wiecej. a wczoraj mialam 119/60 .. wiem ze calkiem ladne cisnienie ale do mnie w ogole nie podobne..takze zobaczymy jak bedzie dzs. wstalam normalnie - nic mi narazie nie kolacze, oddycham spokojnie...
 
mamuśka, jak tak mam to moczę nóżki w gorącej wodzie :-) wyciąga ten ból. Albo weź sobie od razu kąpiel. Najlepiej z mężem, zapomnisz o bólu ;-)
 
właśnie chyba idę do wanienki, niestety sama, bo mój mąż jest na rybach :D (właśnie dostałam sms-a, że złowił suma i cedrę - cokolwiek by to nie było;D)
 
Mamuśka - wędkarz to rozumiem :tak: uwielbiam to najbardziej podlodowe , ostatnio nawet męża zaraziliśmy z miom tatą .... ogromny relax ... ale sum i cedra ? gdzie mieszkacie ? a raczej gdzie łowicie ?:-D ja mam żylaki , małe ale ja je widzę , więc smaruję latanem i venorutonem żel, podobno venospray jest fajny, chłodzi i prxynosi ulgę zmęczonym nogom.
 
mamaktosia naprawdę?:) Ty też zapalona wędkarka?:) Mój M jakoś od tego roku się zaraził. Mieszkamy w Legionowie, a łowi gdzieś koło Nowego Dworu Mazowieckiego ;)
 
Chwiowo mam " urlop " wędkarski , ale lubię bardzo , najbardziej podlodowe , może w styczniu wyciągnę tatę na męską wyprawę :-D mam dużo dziwnych hobby :cool2: strzelam , łowię ryby , i takie tam o których lepiej nie pisać ...;-)
 
reklama
haha to ja dołączę do kółka wędkarskiego:-)mój mąż też zapalony wędkarz dumny jak paw jak przyniesie zwierzynkę do domu, ale i tak najbardziej kot się cieszy:-)u nas podział obowiązków - mażł łowi, a ja rozpalam grilla pod zdobycz:tak:zawsze mam wtedy w pogotowiu karkówkę jakby połow nie wypalił:-D
 
Do góry