reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe dolegliwości

MamUśKaaa88 mam nadzieję, że kuracja pomogła? Ja za to drapię się dziś cała:shocked2:dziś padło podejrzenie cukrzycy(jutro badania), może stąd ten świądek, kurczaczek balsamu do ciała nie zmieniałam, może to jakieś uczulenie - przez cała ciąże od początku wcinam arbuzy w mega ilościach, potrafię wstać o 4 rano i pałaszować. Pewnie pokarało mnie alergią za to obżarstwo:zawstydzona/y:
 
reklama
A mnie ostatnio pachwiny bolą...Strasznie to upierdliwe, bo czuję się jak rozklekotany starzec i tak też się poruszam:-p Ale, w tym wieku tak już bywa;-)
 
Aia mnie tez pachwiny bolały, miednica nam się rozjeżdża:-)chodziłam jak kaczka kiwając się z boku na bok:-)pomagało stanie pod ciepłym prysznicem i mężowy masaż:rofl2:z tej dolegliwości to mężuś się akurat cieszył:-)
 
Ja dziś odebrałam wyniki z glukozy i mam na szczęście w normie, ale inne badanie mnie zdziwiło. CRP mam 17 a norma jest od 0 do 5. Mam infekcję tylko gdzie? Morfologia OK, posiew OK. Ciekawe co moja gin o tym powie.
 
K.M-B a hormony tarczycy miałaś kiedyś badane? Ja miałam parę lat temu podobne CRP i wykryto u mnie zapalenie tarczycy tzw. wole Haschimoto:eek:ale równie dobrze może to być jakieś wirusowe zapalenie, podziębienie itp.
 
Miałam tarczycę badaną i jest w normie. Przeziębienie ostatnie miałam w zeszłym roku. Myslę, że to może być od zęba. Mimo iż wiekowy ze mnie okaz to dopiero teraz wychodzi mi druga ósemka. Trochę mi dziąsło spuchło kilka dni temu i strasznie swędzi. 03.09 mam wizytę u gin może ona coś wymyśli i wyśle mnie na jakieś dodatkowe badania.
 
KMB ja myślę, że to pewnie od tego zęba, stan zapalny i pewnie skończysz na antybiotyku, będę trzymać kciuki

ANIA oj biedna Ty daj koniecznie znać jak wyniki Ci wyjdą, sama jestem ciekawa skąd u ciebie to swędzenie
 
mamaktosia pod lodem?! Podziwiam, naprawdę
Mój wrócił wczoraj o północy, tak, że się naet nie widzieliśmy, zapakował zamrażalnik rybkami i dumny z siebie bardzo. Jednym słowem połów udany :)
Ania no po kąpieli mi przeszło, ale dziś znowu mnie pobolewały. Zaczęłam się zastanawiać, czy po prostu po powrocie do pracy po urlopie nie mam zakwasów :D
Swoją drogą to mam bardzo suchą skórę na dłoniach, wysychają mi strasznie
KMB może faktcznie od tego zęba, tym bardziej, że nie czujesz żadnych innych objawów.
z tymi ósemkami to porażka. Mi idzie jedna od 2 lat chyba i do tego zrobiła mi się w niej dziura, a do końća jeszcze nie wyszła. Dentystka mi powiedziała, że nie zaplombuje mi jej teraz, bo rozkwasi mi całe dziąsło, skoro się nie wyrżnęła do końca, więc zakłada mi co jakiś czas opartunek i chodzę z taką lochą, że szok ;/;/;/ jak zacznie mi to po ciąży robić to chyba umrę tam ze strachu :/
 
kurcze drapię się na potęgę:-)niby nic wielkiego a wkurza! musze wystopować z pożeraniem arbuzów, bo potrafię zjeść pół na raz:szok:oby to była alergia, a nie objaw cukrzycy wryyy!
K.M-B to super, ze tarczycę masz ok. Takie dziadostwo to nic dobrego. Ząb się zaantybiotykuje:)Też mnie ósemka pobolewa widocznie tez madrość mi kiełkuje;)
 
reklama
To takie swędzenie nienaturalne to nic dobrego, coś nie chce mi się wierzyć że to od arbuza, albo cukrzycy, jest jeszcze coś ale zapomniałam jak to się nazywa. Najważniejsze żebyś się jutro pokazała lekarzowi on na pewno będzie wiedział co z tym robić.
 
Do góry