reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze ciążowe dolegliwości

mamaktosia - to ja mam podobnie.. ucisk na stawy krzyżowo-biodrowe. Mi pomaga spanie w rogalu i unikanie zakladani anogi na noge i w ogole przywodzenia ud..

a mi sie brzuch ostatnio pierwszy raz napiął i sie zastanawiałam co to :D ale pamietalam ze cos o tym pisałyscie wiec jestem spokojna :) obecnie raz-dwa dziennie wiec chyba spokojnie :)
 
reklama
dziewczynki,
jak sobie radzicie z przeziebieniem?
wczoraj sie lekko zle czulam, a w nocy poplynelam....
ból gardła, katar, leci z nosa, uszy bola, ledwo wytrzymuje.....
 
Michalina - wyboru nie ma za dużego , sól morska do nosa , inhalacje , w razie gorączki panadol , ja kupiłam sobie immunaron prenatal i jak czuję że coś się zbliża piję syropek . Są też inne dla ciężarówek chyba z Prenatalu ale cenę mają wysoką coś ok 34 zł , ten co ja mam ok 16 a w farmie ostatnio kupiłam w promocji po 4,99.
Rutinoscorbin można i stodal albo tymiankowy syrop, a gardło można płukać solą , szałwią , rumiankiem , i ssać isla mint ( z porostu irlandzkiego )
Z domowych sok z malin , cytryna , czosnek , cebula ,i oby pomogło , bo jak zrobi się masakra totylko ginek i zapewne antybiotyk .

Zdrówka Michalinko !
 
Ja też przez to przeszłam w trzecim miesiącu, zbawienny okazał się syrop z cebuli, czosnek jako dodatek do wszystkiego i kilka herbat dziennie z cytryną i sokiem malinowym, w trzy dni tylko na tym jechałam, żadnych tabletek i od tego czasu mam spokój z przeziębieniami :-D Ale u mnie to było zwykłe przeziębienie, bez gorączki i to wystarczyło :tak:
 
reklama
michalina u mnie też na pierwszym miejscu czosnek, jadłam go przeważnie na kanapkach z chlebem i solą, herbatka z miodem i cytryną lub sokiem malinowym. Słyszałam też, że dobry jest syrop *spam*.
angelika no ja właśnie dlatego między innymi uciekam na zwolnienie z pracy za dwa tyg, bo pracuję w przedszkolu a tam wirusy jesienią są na porządku dziennym ;/
 
Do góry