reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciazowe dolegliwosci

Kliki ja mierzę ciśnienie , bo miałam w poprzedniej ciąży zatrucie ciążowe i teraz się boję więc mierzę. Lekarz też robi to na wizycie i na razie jest ok!!
 
reklama
reniuszek
na zaparcia polecam codziennie na czczo wypić szklankę ciepłej przegotowanej wody z miodem i sokiem z cytryny, wypróbowane w pierwszej ciąży:tak:
Kiki
na razie nie mierzę bo na wizytach jest ok, ale w pierwszej ciąży mierzyłam w domu, bo na wizytach było zawsze wysokie i zaczęłam je kontrolować w domu ale na szczęście było ok
 
Ja mierzę ciśnienie codziennie bo mam problemy z nerkami. A nawet jeśli to trzeba często mierzyć (może nie codziennie) bo często może coś się dziać a normalnie tego nie wyłapiesz.Tak jak ja teraz żadnych objawów nie miałam przy skoku ciśnienia a wiem o nim bo mierzę ciśnienie.I jest czas aby szybko zareagować.
 
martolinka też miałam zatrucie w pierwszej ciąży ale ostatnio słyszałam że przy drugiej jest mniejsze prawdopodobieństwo - jak to się ma do prawdy, nie wiem ale mam nadzieję że tak jest :)
 
Jejka KIKI ty juz masz rozstepy?? u mnie mimo ze cycki ogromne mi sie zrobily(prawie wielkosci glowy:szok::-D) to nie widze narazie ani jednego po cichu licze ze mnie nie dopadna ;-)
Z wlosami i paznokciami mialam straszne problemy w pierwszym trymestrze ale teraz jest juz ok a nawet lepiej niz przed ciaza za to krwawiace dziasla to masakra zawsze mialam z tym problem a teraz ze zdwojona sila:no:
No i mnie jeszcze dopadlo jakies paskudztwo na dole ;-)ale wczoraj udalam sie do lekarza i dal mi masc co za ulga:confused:
 
Ja miałam grzybice już dwa razy i to fatalną smarowanie pimafucinem i clotrimazolem nie pomogło.. Musiałam dostać tabletki.
Nie załamujcie mnie :( Skoro teraz mam rozstepy a Wy nie to jak moje piersi będą wyglądać pod koniec? :-(
 
To może ja też się podzielę moimi dolegliwościami. Nudności i wymiotów nie miałam ani razu od samego początku, ale ostatnio miałam dwa razy takie jakby "ataki", które objawiały się mroczkami przed oczami, drętwieniem palców u rąk i raz języka, zaburzeniami koncentracji i po tym wszystkim przychodził ogromny ból głowy, który utrzymywał się z mniejszym lub większym nasileniem przez kilka dni. Byłam u neurologa, który nie stwierdził u mnie żadnych "deficytów neurologicznych", ale zbyt niski poziom magnezu. Dostałam kroplówkę z magnezem i narazie się uspokoiło, ustąpiły bóle głowy. Oby to się już więcej nie powtórzyło, bo napędziła mi ta sytuacja niemałego stracha.
Mam do Was więc pytanie. Spotkała się któraś z Was z takimi objawami? Może wiecie na co powinnam jeszcze uważać, od czego to mogło być i jakie badania może jeszcze zrobić.
 
reklama
Do góry