reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciazowe dolegliwosci

reklama
reniuszek
ja nie miałam i na razie nie mam problemu z włosami, w poprzedniej ciąży praktycznie nic włosy nie wychodziły ale za to po ciąży to nadrobiłam, myślę ze teraz moze być podobnie
kiki
ja też się tego boje i krępuję, przy pierwszym porodzie skończyło się cesarką a teraz to sama nie wiem co bym wolała, boję się porodu i tyle, bardziej niz w pierwszej ciąży, bo nie wiedziałam co mnie czeka, a teraz wiem jak wygląda i boli początek porodu i aż nie chcę myśleć co jeste dalej ale jakoś to będzie;)damy radę;)
 
reniuszek mi w poprzednich ciążach włosy nie wypadały a teraz to normalnie jakaś masakra! nawet moja fryzjerka zauważyła że strasznie mi ich ubyło....kliki twój partner może być przy porodzie a jeśli się krępujesz samym parciem to na też czas on może wyjść a jak dzidzia będzie już na świecie to znów do was wróci :tak:
 
No ja się właśnie tak zastanawiam nad tym żeby mój mąż był tylko na początku, a jak się już ta ostatnia faza zacznie, to żeby sobie poszedł :) bo myślę, że by nie dał rady:rofl2:
 
dziewczyny, moze ktoras z was sie zna na kosmetyce, nie wiecie czy mozna korzystac ze spa? tzn. chodzi mi konkretnie o bloto, dostalam w prezencie do domowego uzycia i strasznie to fajne ale nie wiem czy to moge stosowac. Tak na logike wydaje sie ze czemu nie ale moze ktos kto sie na tym zna bedzie wiedzial dokladniej?
 
Ja w 2 miesiącu pofarbowałam włosy, w salonie pacjentką była kobietka w 7 miesiącu i ciąży i całe farbowała.. Jeszcze chociaż raz bym chciała iść też ale nie wiem... Tak naprawdę nie ma badań które potwierdzają negatywny wpływ na maleństwo.
 
Ostatnia edycja:
reklama
U mnie też jest masakra z wypadaniem włosów :crazy: Tak bym chciała coś z nimi zrobić,ale chyba tak jak Paulusia dam im odpocząć i jeszcze trochę wytrzymam
 
Do góry