reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciazowe dolegliwosci

reklama
Bunny, nie mierzylam temperatury jeszcze ale zmierze ja i napisze. Kto Ci powiedzial to?Bylas u lekarza? oj smutne to co piszesz
 
Justynaj to czekam. Dziękuje
Nie mam siły o tym jeszcze raz pisać , ale jeśli chcesz przeczytać to jest to opisane chyba na 19 stronie w temacie wizyty.
 
Bunny ja mam 36,7 takze wcale nie za wysoka.a rano tez zmierze jak w tym amoku nie zapomne bo mam rano ogromny stres codziennie. mysl pozytywnie Kochana jestem myslami z Toba:-)
 
Bunny u mnie najwyżej 36,6 było a często mierzyłam, z Beniem tak samo. Czyli o jakieś 0,3 podniesiona maksymalnie (moja normalna to 36,3)
 
strasznie mnie nastraszyłyscie. :( Czy są jakieś powody, że serduszko przestaje bić?

głównie kwestie genetyczne, jeżeli pula genów od samego początku jest nieprawidłowa i dzieciątko jest za słabe. Do tego choroby zakaźne którymi mama się zarazi będąc w ciąży, bakterie typu listeria, toxoplazmoza (to pierwotniak chyba ale mniejsza o to...) Chyba tyle... A może jeszcze ciężka choroba z bardzo wysoką temperaturą ale to nie zawsze.
 
A mówimy o temperaturze pod pachą, czy w pochwie?
Ja nie mierze temperatury od zrobienia bety bo to można naprawdę nerwicy dostać..ja mimo ciąży mam dość niską ale jak widać do tej pory wszystko było ok. We wtorek mam usg mam nadzieję że serduszko będzie nadal biło.

Co do apetytu to ja mam ogromny. Los mi zaoszczędził mdłości i wymiotów ale ten nieposkromiony apetyt jest straszny. A jak nie zjem to kiepsko się czuję. Właśnie naszła mnie ochota na naleśniki i zaraz będę smażyć.
Wstręt mam jedynie do śledzi i czekolady.
 
Bunny do piątku już niedaleko, staraj się myśleć, że jest dobrze. Z tą temperaturą może być różnie, duży stres też może namieszać. Trzymaj się mocno.
 
reklama
G agnes u mnie jest podejrzenie ciąży martwej i chciałabym wiedzieć jaką macie temperaturę bo to też świadczy o tym.

Więc jeśli ktoś wie jaką ma temp. Po południu i rano to nich mi napiszę. Bardzo proszę

Kochana ja mam wiecznie gorączkę tzn głównie na wieczór mi się zwiększa (gorączka może przesadzam, ale powyżej 37) czy to jest podejrzenie martwej ciąży????
 
Do góry