reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciazowe dolegliwosci

HAhaha przepraszam ale smiesznie sie czyta co piszecie ;-)
W sumie nie wiem czym mam na cos kon kretna ochote... Wczoraj wy mysliłam sobie kanapki ze smalcem i ogorkami kiszonymi.... ZJadłam ich 7 :szok: MASAKRA!

Poza tym moj prawy sutek mnie co chwila tak boli, ze szok...
 
reklama
a myślałam że tylko mi tak ochota przechodzi co 5 minut :). Dodatkowo zauważyłam że lepiej się czuję jak zjem bułkę na śniadanie.Wcześniej ani śniadań, ani pieczywa. A teraz mam ochote rano i dobrze, przynajmniej mdłości na jakiś czas ustają :p
 
Dziewczynki mam pytanie . Wiem ze temperatura w ciąży jest pod wyższona ale tylko rano czy caly dzień. Mam teraz 36.9 i nie wiem czy to dobrze czy nie
 
oj to prawda, że fiksujemy.
Mnie tak w sklepie naszła chęć na trufle. Przyniosłam do domu i do tej pory leżą:)
U mnie najgorsze jest to, że całkowicie odrzuca mnie od gotowania.
Mam ogromne mdłości i męczące wymioty. Jem tylko bułki z masłem
 
oj to prawda, że fiksujemy.
Mnie tak w sklepie naszła chęć na trufle. Przyniosłam do domu i do tej pory leżą:)
U mnie najgorsze jest to, że całkowicie odrzuca mnie od gotowania.
Mam ogromne mdłości i męczące wymioty. Jem tylko bułki z masłem

masz na myśli cukierki truflowe? kochana, one mają w składzie alkohol ;)

Buny ja też fiksowałam z mierzeniem temperatury, ale ponoć to noralne , że w dzień troszkę spada i jest różna.
 
masz na myśli cukierki truflowe? kochana, one mają w składzie alkohol ;)

Buny ja też fiksowałam z mierzeniem temperatury, ale ponoć to noralne , że w dzień troszkę spada i jest różna.

Czyli wcale nie można jeść takich rzeczy? Przecież takie cukierki zawierają znikome ilości alkoholu???
Co do temp. ja jej wogole nie mierze. Czy to źle? Czy powinnam zacząć to obserwować?
 
G agnes u mnie jest podejrzenie ciąży martwej i chciałabym wiedzieć jaką macie temperaturę bo to też świadczy o tym.

Więc jeśli ktoś wie jaką ma temp. Po południu i rano to nich mi napiszę. Bardzo proszę
 
Czyli wcale nie można jeść takich rzeczy? Przecież takie cukierki zawierają znikome ilości alkoholu???

Agnes, no niby znikome, ale aż tak bardzo znikome raczej nie skoro mocno czuć w nich alkohol ;) Jedna kobieta wypije butelkę wina i dziecko będzie zdrowe, a inna wypije jedną lampkę wina i dziecko będzie miało FAS, bo akurat w tym momencie wypije alkohol gdy tworzy się u dziecka własnie ten gen odpowiedzialny za FAS.

Ja przyznaję, że miałam ochotę na te cukierki i zjadłam parę, bo na tak wczesnym etapie ciąży dziecko żywi się jeszcze ciałkiem żółtym, a jak już tworzy się łożysko, to dzidzia je to samo co my ;)
 
Martolinko ale od początku nic czy nagle przestało?

Jezu dziewczyny ja już od zmysłów odchodzę :( W ciągu tego tygodnia przeszły mi mdłości, przeszedł ból cycków choć od początku duży nie był, zawroty głowy też minęły. Jestem pełna najgorszych przeczuć tym bardziej że pierwszą ciąże straciłam w 10tc, okazało się że serduszko przestało bić i właśnie objawy ustąpiły.
W ciąży z synem też mi znacznie osłabły jakoś w 9-10tc tylko nie pamiętam czy tak zupełnie jak teraz.
Wykończę się nerwowo do środowej wizyty :(((

Nuluska będziesz musiała zrobić jakieś chyba badania dlaczego tak się dzieje.
 
reklama
Do góry