reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki

A mimsie podobaja wasze brzusie! Ale wy szczuplutkie wszystkie i inaczej troszke rosna ale wszystkie cuuuudne!!
Ja tatoo nie mam i nie planuje chociaz u kogos bardzo mi sie podobaja :)
Missis ooo to ty szybko zalatwiliscie sprawy :D
 
reklama
Lolcia wedle życzenia wklejam tylko ze ten na brzuchu znieksztalcony teraz,ma już 14 lat po porodzie będę go ulepszać bo już mam " projekt". Stopę robiłam 5 lat temu i mam jeszcze jeden na plecach ;)
 

Załączniki

  • 1423728255767.jpg
    1423728255767.jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 90
  • 1423728311680.jpg
    1423728311680.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 92
Ja mam na ramieniu, najpierw była czarno-biała jaszczurka, zrobiłam ją jak miałam 16 lat, i była wielkim nieporozumieniem, na 30 znajomi poprosili kumpla tatuażystę żeby mi coś nowego z tego stworzył i mam kwiatka - lilię i teraz jestem zadowolona.
Ja kolejnego już bym sobie nie zrobiła, jedna pamiątka buntowniczych czasów mi wystarczy, po za tym w mojej pracy tatuaże nie są mile widziane, i z tym moim latem mam sporo problemów w upały żeby nie było go widać pod rękawkami.
Z galerii brzuszków robi się galeria tatuaży, super.
Erzsebeth słodziak z tego misia, mój synek nie lubi tatuaży po tatusiu, w wakacje z henny nawet sobie nie da zrobić.
 
dziewczyny śliczne domki i te duże i małe :) Jeśli chodzi o tatatuaże u kogos bardzo mi się podobają ale sama nigdy sie nie odważyłam

to ja wszystkie to wszystkie wklejam swój domek 23 tydzień Oliwka powiększa domek z tygodnia na tydzień :)

 
Wszystkie brzuszki cudowne... zresztą te ciazowe zawsze miały moc przyciągania wzroku innych:)
 
reklama
mamamm, mialy, maja i miec beda hehe, ja chociaz mam teraz swoj to jak widze ciezarowke z takim okraglutkim brzusiem to zawsze sie popatrze i sobie tak mysle jaka tam slodka dzidzia jest w srodku ;)
 
Do góry