reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki

reklama
Ja przytyłam ok. 5 kg, mam nadzieję zamknąć się w 8 kg, tak jak poprzednio.
Dziewczyny brzusie śliczne i faktycznie każdy jedyny w swoim rodzaju.
 
Ja przytyłam 5,5 kg i nie wiem w ilu planuję się zmieścić, bo to moja pierwsza ciąża, więc nie wiem kiedy się przybiera najwięcej. Dbam o odżywianie i ufam swojemu organizmowi ;) Mam nadzieję, że więcej niż 10 kg nie będzie.
 
U mnie + 4,5kg. Teraz gin mi zalecił dietę bo cukier skacze więc muszę odstawić słodycze na które się ostatnio rzucam. Nie mam pojęcia jak wytrzymam :p bo jestem strasznie żarłoczna w tej ciąży i potrafię nawet w nocy się wessać w lodówkę. Myślę że ostatecznie w około 10-12 się zamknę.
 
Ja już się boję tych kilogramów. Na plusie mam ok 9 - 10 kg ale to i tak mniej niż w poprzedniej ciąży na tym etapie. Masakra z tymi kilogramami. Czytałam , że to zależy nie tylko od ilości jedzenia ale również budowy ciała, wysokości ( ja mam 174 cm) i genetyki.
 
No ja tez nie naleze do niskich osob, mam 173 i zanim zaszlam w ciaze nie wazylam wcale malo, ale ja Duzo cwiczylam zawsze wiec nie mialam raczej thanks tluszczowej. Startowalam z waga 65:). A tydzien temu mialam 74 na liczniku juz.
Ale is kiedy zaszlam w ciaze wogole nie cwiczylam oszczedzac sie, jedynie moim wysilkiem jest pelna Etatowa Praca:) ale juz odliczam dni do rozpoczecia urlopu :) 21.04:) a 25.04 Lecimy juz do Polski nie moge sie doczekac :)
 
Kurde a ja sie martwic zaczynam. Dzis stanelam na wage i mam -0,5 choc w tym tyg. Staralam sie nadrobic. A tez nicka nie jestem bo 170. Kurcze jak tak dalej pujdzie to dzien po porodzie bede wazyc mniej niz przed ciaza o_O niby powinnam sie cieszyc bo chudzielcem nie jestem ale jakos tak dziwnie...bbrzuch mi rosnie a obwod w brzuchu mi sie minimalnie zmienil bo boczki mialam a teraz ich juz nie mam.
 
Śliczne brzuszki:)) każdy jedyny w swoim rodzaju:)

co do wagi w ciąży..ja chyba jestem z Was najmniejsza i najchudsza..startowałam z 43kg, na ostatniej wizycie ważyłam 52,2. i też tak jak sesi musiałam odstawić słodycze bo za dużo jadłam i cukier nie taki jak powinien być;/ z Dawidkiem przytyłam ok 15 kg i ważyłam na koniec 57kg, teraz mam nadzieję, że więcej nie przytyję.
 
reklama
Mississ, jeśli dzieciątko rośnie prawidłowo i z całą ciążą jest w porządku to nic, tylko się cieszyć :) Kto powiedział, że w ciąży trzeba tylko tyć? Może niektóre kobiety pod wpływem większego wysiłku zrzucają zbędny tłuszczyk?
Mamma-mila, bardzo ładnie wyglądasz i... podoba mi się Twój stanik :p wygodny jest? dobrze trzyma cyca?
 
Do góry