reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki

Kasia - nie piernicz babo! Fajny, taki okrąglutki brzunio :D Co jak co, ale ostatnie 3 miechy przed nami i już każda z nas powoli zaczyna pląsy pingwina :D A co do żyłek, to u mnie też widać je wszędzie, stopy, cycusie, nogi, normalnie można się anatomii układu krążenia uczyć :p
Czoperka - jaki masz nowoczesny mruczący kocyk :D
MyszkaJoasia - super wyglądasz! ;)
 
reklama
Jaaa dziewczyny jak wy to robicie ze takie szczuplutkie jesteście i macie takie zgrabne brzuszki ;) ja przy moim 160 cm niedługo będę się toczyć
 
Co brzuch to inny. ;) nie widze tu jednakowych. ;)
Missiiss ale mi sie twoj podoba. Taki okrąglutki, jędrny.. :)
A to mój kwadratowy brzuch. :p
 

Załączniki

  • 1425282984392.jpg
    1425282984392.jpg
    11,9 KB · Wyświetleń: 87
Mamma-mila no dzieny mam ten brzuch. Moze jak bedzie wieksza to mi wypchnie tą fałde w okolicach pępka. :p
Mój rozrabiaka to zawsze musi sie wepchnąć. :D model mały. ;)
 
reklama
Hej dawno mnie nie bylo, ale to dlatego ze jestem chora, mam wolne od pracy i staram sie jak najwiecej spac i odpoczywac a tu mieszkanko mojej bianki z dzisiaj, to juz 24 tydzien :)
 
Do góry