reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki

Czoperka
Dzieki za pocieszenie :-) jutro sie zwaze moze choc doszlam do wagi poczatkowej. Choc przyznam szczerze ze balam sie 90 kg ze przytyje choc z jasiem tylko 6 kg nazbieralam. Ale strach byl. Mysle ze juz nie dojde do 90 uff... zeby tylko mala rosla tak jak mowisz:-)

Mamamila
Super brzus i super piesio :-D

Moze ja wam jutro cos wrzuce ;-)
 
reklama
Missiiss moja ciocia do 8 m traciła na wadze, lekarz ciągle miał pretensje że ciąża to nie jest dobry okres na odchudzanie, a ona po prostu tak miała, nie zmieniła przecież sposobu odżywania sprzed ciąży, w 9 m trochę waga jej wzrosła, dzieciątko urodziło się zdrowe, i nawet wagę miało 3,5 kg, czyli standardowy noworodek. Ja problem z przybieraniem, ale cóż słodycze robią w moim przypadku swoje. Ostatnio synek mnie rozbawił bo wziął do buzi cukierka i się pyta: mamusiu czy tak smakuje słodycz :-).
Mamma brzusio piękny,
 
Ostatnia edycja:
Ja jeszcze dwa tygodnie plakalam po nocach bo lekarka powiedziala ze za duzo przytylam w ciagu miesiaca 3.7kg ale wczoraj sie wazylam i jak narazie ta waga z ostatniej wizyty urosla tylko o 100 gram tak wiec ciesze sie bo od poczatku ciazy narazie przybylo mi tylko 4 kilo :)
 
mamma-mila zakochałam się w tobie :D aleś ty fajna :D

ja w tej ciąży mam już + 14 kg . startowałam z 54 kg teraz mam 68 ... :-) ale w poprzedniej miałam + 30 i mi zostało 2 kg tylko wiec jestem spokojna :x
 
Mamma mila Ibisz Cie podglada;P
Piekny domek ma Edi!

Myszkajoasia mowi mi tak jeszcze;) ja mam juz 12... I tym oto sposobem dwa wiecej niz Ty na liczniku...
Z Antkiem 25 przytylam...:/
 
Czoperka - toż to stanik z Lidla! Kupiłam jak był tydzień sportowy, powiem CI że na fitness to absolutnie go nie polecam, bo jednak cyc lata na boki, ale po domu jest świetny, bo tyle z niego mam, że trzyma od spodu piersiaki no i nic nie uwiera, nie uciska ;)
MyszkaJoasia - to wpadajcie do nas na zapoznawcze karmi :D
 
To moje pierwsze foto! Niestety z kilku zrobionych tylko to nadawało się do publikacji :baffled: Na innych fajny brzuszek wyszedł ale w samych stringach jestem i trochę tłuszcz się odgniata od gaci :)

to było 3 tygodnie temu - to jakiś 22 tc

22 tc.jpg
 

Załączniki

  • 22 tc.jpg
    22 tc.jpg
    12,9 KB · Wyświetleń: 102
reklama
Do góry