reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki

reklama
A to Domek Mai :) ImageUploadedByForum BabyBoom1425502890.280720.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1425502890.280720.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1425502890.280720.jpg
    14,9 KB · Wyświetleń: 121
Oj dziewczyny dziękuje za piękne komentarze :) powiem wam ze czuje sie teraz dobrze ze soba, na poczatku miałam wielki problem z zaakceptowaniem sie. Byłam u lekarza w niedziele i zważył nas i 9kg mam do przodu wiec mam nadzieje ze do końca gdzies przy 15-17kg sie zamknę :)
A u was jak tam z waga? Bo co nie które z nas to widziałam ze przybrały po 5-6kg :) szcZczesciary :)
 
Koronka
Ja jeszcze nic ;-) dzieki bogu ale ja z tych grubszych jestem wiec pewnie dlatego i od tych chorobsk i lekow :-) ale teraz mam nadzieje ze wiecej niz 4 kg do konca nie przytyje
 
Koronka, to ile Ty przed ciążą ważyłaś, chudzinko? Nie wiem w co Ci idą te kilogramy, ale w ogóle po Tobie nie widać :)
 
reklama
U mnie do 5go miesiaca przybylo 2 a teraz mam juz jakies 7/8 do przodu i przeraza mnie tempo. Fakt, ze od tego czasu zaczął rosnąć mi brzuch ale w 2 msc tyle przytyc to nic fajnego. Nie czuje jakos po sobie oprocz tego, ze szybciej sie męczę. Zawsze najvardziej balam sie wagi w ciąży.
 
Do góry