reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga :-)

dziewczyny które posiadają to hula hop jak radzicie sobie z bólem? do mnie dziś doszło ale to strasznie boli,można sie do tego przyzwyczaić i po ile czasu tym krecicie???
 
reklama
Jak pojawiły się pierwsze siniaki to zaczęłam krecić przez bluzkę cieniutką. Poczekałam aż siniaki trochę zbladły i na gołe ciało. Teraz zaczęły się robić nowe , ale w sumie już nie boli - tak znośnie;-) kręce po 20 minut dziennie- nie ma czasu na więcej
7 cm mniej w pasie;-)
 
ja niestety nie mam odwagi kręcić na gołe ciało, zakładałam taki pas neoprenowy gumowy i chyba stąd brak efektów, od 5 dni kręcę po 30 minut i cm mniej, dziś spróbuję bez niego i aż się boję bólu:baffled::baffled:
 
zaliczyłam swoją sesję, dziś na goły brzuch i nie bolało tak bardzo, chyba te kilka dni w pasie pomogły, jedynie co jest nie tak to nie schodzę kółkiem nisko bo jest po cc i trochę dziwnie na tej skórze czuć, więc kręcę tylko do pępka i w górę

Martolinka
gratuluję 7 cm!! super!
 
martolinko gratuluję takiego dużego spadku centymetrów w tali :tak:
ja to nawet nie umiem hula hopem kręcić... ale ubył mi kolejny kilogram :-) więc zostały jeszcze 4 ;-)
 
Martolinka
na razie nie poddaje się mam nadzieję że w końcu cm zaczną spadać
teraz już 3 dzień kręcę na gołe ciało, troszkę boli na początku ale kilka minut tylko potem już ok, na razie są postępy w postaci siniaków;-)
 
reklama
Do góry