reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga :-)

ja cały czas mam +6 kg i waga stoi w miejscu od 3 tyg :(
co prawda nie karmię już piersią, ale jem ilościowo normalnie (jak przed ciążą), nie jem słodyczy, smażonego i w ogóle tych typowo tuczących rzeczy i nic...mamy niekarmiące - czy stosujecie jakąś konkretną dietę? na razie spróbuję ograniczyć ilość...
 
reklama
Martolinka
pozazdrościłam już tych 3 cm i też zamówiłam kółeczko niestety dziś jeszcze nie dotarło więc muszę czekać do poniedziałku i zaczynam walkę o talię;-) bo na razie to mam koło ratunkowe wokół:-D
 
do mnie wczoraj dotarło hula hop ale nie miałam czasu go złożyć od jutra mam zamiar kręcić :) Mi zostało jeszcze 5 kg do wagi z przed ciąży (ale przed samą ciążą na wakacjach przytyłam 4 więc mam jeszcze 9!!! ) najgorsza jest ta fałda na brzuchu :( ale jakoś trzeba się ogarnąć!!
 
Myself rozumiem twoj bol:( u mnie waga w miejscu od dlugiego czasu, a do tego jeszcze przytylam kilogram.
Mniej ganiania przy dzidzi, czesciej mysle o papierosach i zamiast papieroskow to pozeram ciasta ciasteczka batoniki kielbasy, wszystko co sie da:( Nie karmie juz takze bym mogla wrocic do palenia ale szkoda mi tych miesiecy bez;/ chyba ze dalej bede tyla, no to wtedy juz nie bedzie wyjscia. Tylek moglby taki zostac, biust tez, z tym ze w talii chcialabym miec te 10 cm mniej:( Teraz od soboty staram sie mniej jesc, bo u mnie ruch niewiele daje, od zawsze jesli to nic nie da to przerzuce sie na diete 1500 kalorii.
 
Ziewaczka patrzę na Twoje BMI i chyba nie masz na co narzekać;-)karmisz małą piersią?

edit. doczytałam o karmieniu
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry