reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga :-)

kasia ilooonka SZOK ! uroslam ! MASAKRA ! musialam dzisiaj stanik kupic bo moje duze E juz staly sie za male :zawstydzona/y: a brzuszek to wielka kula
 
reklama
murka pięknie :) cudowny kształt brzuszka :)
kinga ja przy 172 waże już 78 :/ a tyję od 65 to jest dopiero.... ja już budzę się w nocy jak pozycję zmieniam a mój D. mówi że mam włączać jakiś alarm ostrzegawczy :/
 
kivanko najlepiej sprawdz sobie BMI jakie mialas przed ciaza, jesli to byla niedowaga organizm nadrabia.
Ja zaczelam z kilkukilowa niedowaga, lekarz powiedzial, ze moj przyrost wagi - 10 kg jest naturalny i pewnie na koniec ciazy zamkne sie w normie BMI :)

tu fajny link, pokazuje od razu przedzial wagowy :)
Kalkulator BMI; Waga idealna; Obliczanie nadwagi; - Kalkulator BMI
 
reniuszek widzę, że kivanko zamiast kivinko weszło Ci w krew :D Kochana dziękuję za linka, właśnie BMI przed ciążą idealne... Boję się, że za szybko tyję, bo ostatnią wizytę u gina miałam 22.11 i wtedy ważyłam 62kg, a dzisiaj ( O ZGROZO) waga pokazuje mi prawie 66!
 
Kivinko weszlo weszlo, ale juz sie oduczam :) Zobacz sobie jakie sa normy "tycia" w ciazy dla poszczegolnych przedzialow wagowych i sprawdz ile Ci jeszcze zostalo do konca, powinno byc ok :) ja wazylam 46 teraz 56 :-( ale ginek powiedzial, ze nawet do 8 kg moge przytyc i bedzie to uznawazne za "norme" :)
 
reniuszek​ właśnie gdzieś wyczytałam, że do 13kg powinnam przytyć przy tej wadze początkowej... I trochę się martwię bo do 13 mi tylko 2 kg brakuje..... :(
 
reklama
kivinko u mnie też 11 kg na plusie. W sumie nie wiem, czemu tak przybieram, bo jem cały czas tyle samo. Fakt na początku ciąży jadłam więcej, ale teraz się to zmieniło.
 
Do góry