reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga :-)

madziaka super brzunio!
dziewczyny ja tez mam juz ponad 4kg na plusie. wydawalo mi sie ze jestem taka akurat przed ciaza-nie za duzo,nie za malo, ale teraz mam wrazenie ze idzie mi to za szybko ;) jestem typem nie-cwiczacym i leniwym, mam nadzieje ze przy maluszku sie potem nalatam i jakos waga spadnie :D
 
reklama
Mama_mia-a pijesz duzo coli? Bo ona ma bardzo duzo cukru i wlasnie sporo tuczy. W stanach to jest mega problem, bo ludzie sa wrecz uzaleznieni od picia coli i innych napojow z babelkami a one niestety sa bomba kaoryczna. Moze zamien ta cole na cos innego, nie wiem herbate czy nawet kawe, zima idzie to cieple napoje lepiej beda wchodzic :-)
 
izka01 - własnie staram sie nie dużo, ale cola to mój znak rozpoznawczy w ciąży :zawstydzona/y: kilka osób po mojej coli właśnie zorientowało sie ,ze bedzie dzidzia bo w poprzedniej tez tak miałam. Jakas nadprzyrodzona siła mnie do niej ciągnie. Pocieszam sie, że to moj jedyny grzech bo kawy nie pije, i nic wiecej szkodliwego dla dzidzi tylko ta cola. Od jutra spróbuje sie troche opanowac, ale to bedzie ciązko.
 
Madziaka brzunio superasny:-)
Mama mia cos mi sie zdaje ze to wlasnie od tej coli tak rosniesz kochana;-)
Ja sie zachwycalam tydzien temu jak to duzo moge zjesc i nie tyje az tu dzis na wage wlazlam i o zgrozo 1,5 na plusie ale jak narazie tylko w brzusio idzie(i oby tak zostalo)ale zwieksze chyba dawke kremu na rozstepy:szok: A wlasnie ja do tej pory stosowalam tylko oliwke na mokro po kapieli ale ostatnio kupilam krem przeciw rozstepom firmy Palmers czy ktoras z was uzywala, dobry jest? Czy bedzie ok stosowac jednego dnia oliwke drugiego krem na zmiane,bo inaczej chyba nie wyda?
 
kasiagaw zazdroszczę!!!! ja na początku ważyłam się codziennie ale już zaprzestałam stwierdziłam, że raz na tydzień starczy bo się załamię tym przyrostem moja waga to też mój słaby punkt:(
 
reklama
ja ważyłam 58 kg, a teraz w 16 tc podskoczyłam na 60,5 :) życzliwi i tak pocieszają, że będę "wielka" ale ja się tym nie martwię :) ostatnio usłyszałam od koleżanki: no ja to w ciąży przytyłam 28 kg...a ja na to: każda z nas jest inna, czas pokaże ile mi przybedzie kilogramków :)
 
Do góry