reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga :-)

vilmaq a może nie będzie trzeba?:tak:byłoby fajnie gdyby waga ot tak sama spadła do stanu wyjsciowego choć ja mam zamiar wrócić do wagi jeszcze z 1 roku studiów:-D
 
reklama
hehe byłoby fajnie, ale w cuda nie wierzę :) ja mam tendencję do tycia więc muszę się troszkę przyłożyć do trzymania jako takiej figury, dodatkowo moją słabością i największą życiową pasją jest jedzenie więc w zasadzie jest to wieczna walka z największym moim uzależnieniem :)
Poza tym tez najchętniej wróciłabym do wagi sprzed pierwszej ciąży czyli 58kg :) wtedy czułam się najlepiej :) teraz mam ponad 10kg więcej :p więc będzie co gubić :p
 
tu się zgadzam jeśli kuracja jest pod okiem lekarza to jest ok.

A ja się kłócić z nikim nie bede bo każdy ma swoje zdanie i ma do tego prawo:)
 
Vilmaq
ja też bym chciała wrócić do wagi sprzed pierwszej ci czyli ok 60kg, i mam takie marzenie żeby na swoje 30 urodziny się trochę wylaszczyć;-)będę mieć na to rok od urodzenia dziecka więc myślę że to realne
 
robaczek :) w takim razie jesteśmy w tym samym wieku :p A co za tym idzie proponuje połączyć siły po urodzeniu dzieciaczków i wylaszczyć się wspólnie :) do tej naszej 30tki :)
 
vilmaq
no to będziemy razem działać:-)bo ja na pewno będę mieć co zrzucać, zresztą już mam, a co dopiero do kwietnia;-)

u nas na lipcówkach jedna z nas urodziła drugie dziecko, w ciąży przytyła 9kg! a po niecałym miesiącu już zrzuciła 12kg!!:szok: ale u mnie takich cudów nie będzie
 
wow :) też bym tak chciała :/ ale ja już niestety przytyłam 5-6kg więc do 9 mało mi zostało a do kwietnia kopa czasu :/. W ogóle zauważyłam że przybieram w innych częściach ciała niż za pierwszym razem. Teraz najwięcej zostaje w okół bioder... w brzuchu oczywiście też.
 
A ja codziennie wchodze na wage i codziennie 57 kg. Sama nie wiedzac czy to dobrze ze nie tyje czy moze zle ze dzidzia cos slabo przyrasta...az tu nagle odkrylam ze moja waga jest zepsuta...no i nie wiem ile przytylam. Zapytam pielegniarki w piatek bo mam wizyte :-D
 
reklama
izka uspokoję cię troszkę :) na naszym etapie ciąży przybieranie dzidzi mierzone jest w gramach więc to nic złego że nie przybierasz :) wód płodowych jest jeszcze stosunkowo niedużo łożysko malutkie i leciutkie :) także ciąża narazie wagowo nie powinna być brana pod uwagę ;)
 
Do góry