reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga :-)

heh ja to w ogóle jestem "wypasiona" już nie tyje... przybieram lawinowo :) ale powoli zaczyna mi to latać koło nosa :p trudno... byle dzidzia zdrowa :)
 
reklama
edytka - myślenie zmieniło się wraz z końcem I trym :). Lepsze samopoczucie sprawia cuda :) nawet zmienia myślenie :D
 
heh ja to w ogóle jestem "wypasiona" już nie tyje... przybieram lawinowo :) ale powoli zaczyna mi to latać koło nosa :p trudno... byle dzidzia zdrowa :)

ja też lawinowo :crazy: ehhhhhhhhhhhhhhh :-) no ale co zrobic..juz mamy taki organizm...
Jedne wyglądaja jaki laski inne jak wieloryby hehehehhehe :):-)


Kurczaczek - noooo piękny brzuszek:happy:
 
A u mnie najpierw było -2kg, teraz jest juz -0,5kg... a brzuszek zerowy :baffled: jestem trochę zaskoczona bo jak widze jakie wy macie to aż tak dziwnie...no ale coż liczę że jeszcze urośnie :happy:
 
kurczaczek brzusio śliczny:)

julianna wagą się nie przejmuj. U mnie od samego początku waha się między 58 a 59 i ani na trochę nie chce drgnąć. Jem jak słoń a tu nic. Tylko brzuchol rośnie :) Ale to akurat powód do zadowolenia:)
 
reklama
Dziękuje dziewczyny ;-)
Z rana aż tak widoczny nie jest, jeszcze w kolejce nie wykorzystam jako swojego atutu ;-).
Każdej urośnio brzusio zobaczycie, mojej koleżance w 1 ciązy urósł brzusio dopiero ok końca 6 miesiaca, ale za to tydzień po porodzie nie było widać ,że w ciązy była ;-)
 
Do góry