reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga :-)

Izka01 ja mam tak samo zaczynalam z 58kg potem stracilam 2kg potem bylo 57,5kg ale zaczelam sie strasznie obzerac i przez jakis czas balam sie wejsc na wage az w koncu sie odwazylam i patrze 57:szok: wiec nie mam pojecia gdzie te jedzonko znika tym bardziej ze mam problemy z yproznianiem ale sie tym jakos nie martwie bo nie chce przytyc tak moja sis 30kg:no:
 
reklama
A u mnie tak: waga startowa 47 kg (przy 167cm)... Teraz 16-ty tydzień waga 52, czyli jestem 5kg na plusie. I dobrze mi z tym!!! :-D Zmieniłam też biustonosz z miseczki A na C, hihi! A brzuchol rośnie, jak na pierwszą zdrowo rozwijającą się ciążę (po poprzedniej, w której nawet zaokrąglić się nie zdążyłam) to rośnie szybko... O tak:

Photo on 2011-10-28 at 13.49 #2.jpg

Rozstępów brak :)
 
Ostatnia edycja:
Qrdeeee napisalam posta i mi wcielo chyba !

Madziarka78 sliczny masz brzuszek taki zgrabniutki :)

Dziewczyny ja jestem 3,5 na plusie ale to raczej efekt jojo po diecie Dukana i brzucha jak nie bylo tak nie ma :confused: albo sie zlewa ze mna bo dalej troche okragla jestem ... juz sama nie wiem
 
Madziarka78-no piekny brzunio! rewelacja! Ja Ci powiem, ze w mojej pierwszej ciazy startowalam z rozmiaru XS i przytylam chyba z 20 kg i juz nie wrocilam do poprzedniaj formy, pozostalam w rozmiarze S co mnie cieszylo, bo chcialam troche przytyc.
A ja wreszcie dowiedzialam sie ile waze naprawde: zaczynalam od 125 lb (=56.8kg) a teraz mam 128 lb (=58.2 kg). Czyli okolo 1.5 kg na plus. Babka powiedziala ze powinno sie tyc okolo 1lb=0.5 kg na tydzien. Oczywiscie tak okolo, bo jeden ma 180 a drugi 150 cm wzrostu wiec to takie ogolne zasady dla srednich wzrostem i waga.
 
reklama
A czy któras z Was tak ja tyje w tempie zawrotnym? Ja mam prawie 6 kg na plusie, jestem załamana :wściekła/y: wiem ,że to nieistotne teraz bo maluch jest najważniejszy ale czy nie idzie kurcze przytyc troche mniej. Nic nie poradze ,ze waga to mój słaby punkt wpedzajacy w mega kompleksy, pewnie dlatego,ze przed zajsciem w ciąze zaczełam juz nawet wygladac ;-) brzuch mam mega juz ehh i szkoda myslec co dalej bedzie. Jest jeszcze opcja ,ze to ta cola mnie tak tuczy ale jak wytrzymac? To mój jedyny grzech teraz i w poprzedniej ciąży też .
 
Do góry