reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga :-)

Ja na wagę nie wchodzę od trzech tygodni bo się boję, widzę że sporo przytyłam i co gorsza inni też to widzą najbardziej te oto fragmenty - piersi, BRZUCH!!!!! (wyprzedza już i tak duze piersi), pupa - w zasadzie bardzo poszerza swoje horyzonty.... :/
 
reklama
Mamuśki i tak jesteśmy piękne!!!!A te krągłości...ach.....
Szybko wrócimy do "normalności". U mnie kiedyś waga była ciężka - ponad 80!!!!Udało mi się skutecznie schudnąć i utrzymać wagę przez ponad 1,5roku, aż do ciąży. Pierwsza myśl, nie powiem - znowu będę gruba!!!! Teraz jednak jakoś to sobie wytłumaczyłam - chciałam ciąży, dziecka pomimo "efektów ubocznych" i skoro udało mi się wtedy i i teraz mi się uda schudnąć. Ważne aby posiadać sprytny plan na siebie. Ja postawiłam na wizytę u dietetyka i było warto. Teraz wiem co jeść aby nie głodować.
Kwietnióweczki kochajmy nasze krągłości!!! U mnie brzuszek już wyraźny a biust wyszedł poza wszelkie normy (obecnie 70H!!!!). Reszta jakoś w normie. Na wagę nie wchodzę ale regularnie się mierzę (to taka pozostałość z diet) i choć tyję na wadze wymiary poza brzuszkiem i bustem bez zmian.
 
Kochane jak Wasze brzuszki? Powiekszaja sie?
Moze wrzucicie jakies zdjecia? Bo ja mam wrazenie ze mam tylko tłusty brzuchol, miekki a dzidzi to gdzies tam głeboko pod fałdami jest schowana :(
 
augustynka moge smiało powiedzieć , że mój się powiększa. Dosadnie uświadomiłam to sobie jak nie dopięłam się w swoją ukochaną marynarkę.;-) zdjecie wkleję jak brzusio bedzie wiekszy
 
U mnie 48 kilo, czyli waga zaczyna isc do gory. Uslyszalam od mojego narzeczonego, ze nie mam juz figury modelki, a jeszcze miesiac temu mialam. No jak mam miec 60 cm w talii jak mi juz talia zanika? No faceci sa czasami komiczni...:)
 
Moja waga sprzed ciąży to 51,3 kg a teraz ponad pół kilograma do przedu. W pierwszej ciązy przytyłam 14kg niby w normie ale brzuszek było mi bardzo ciężko zrzucić, teraz też muszę sie pilnować bo nie pracuję, mam dużo leżeć i się oszczędzać a to wiadomo, że pomaga w tyciu ;-)
 
reklama
o bony ja mam już 2 kg na +. zaczynałam z wagą 50 teraz już mam 52. Jak w takim tempie bede szła to po ciąży będzie płacz i zgrzytanie zębami:/
 
Do góry