reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga :-)

Dziewczyny nie bylam u Was ze 2 dni ale spalam z powodu mdlosci.po pracy zasypialam zeby zapomniec o moim samopoczuciu... wiec moja waga 62 i nie zmienia sie przez 2 tygodnie.ale wiem,ze schudne bo niewiele jem :zawstydzona/y: a brzuszek jest wzdety
 
reklama
Witam! Ja startuje z 60 kg przy wzroscie 165 cm. Narazie jeszcze nic nie przybylo, ale dokuczaja mi gazy - jak wiekszosci z Was.
 
Wzrost 167 cm, waga 60 od samego początku,ale cycki stają się coraz fajniejsze :-) W dłuższych bluzkach i obcisłych leciutko się odznacza brzusio, ale tak minimalnie:-) Jedne spodnie odpadły już bo uciskały brzuch i mnie bolał :-)
 
Póki co dzielnie trzymam się 61kg czyli tyle ile było i mam nadzieję, że zbyt szybko się to nie zmieni ,bo mam 4kg nadmiaru od poprzedniej ciąży ;-) 163 cm wzrostu. W poprzedniej ciąży zaczynałam od 57 kg ,a skończyłam na 72 chyba , ale w ostatnim miesiącu chyba z 5kg mi przybyło (upały = puchnięcie nóg itp ) jak wyszłam ze szpitala ważyłam 63 :-D a rozstępy niestety są... brzuszek nie, ale piersi masakra :szok: i trochę pośladki i uda... :-(
 
no to i ja pokaże Wam domek mojego mieszkanca-zdjecie sprzed tygodnia:) strsznie szyko mni eteraz wybrzuszyło-w 1 ciazy taki brzuch mialam w 20tc:szok:

moja waga startowa 64 przy wzroscie 173 - obecnie 66kg. Zero rozstępów po 1 ciąży-zobaczymy czy teraz sie uda uniknąc ich:/
 

Załączniki

  • 10tc'.jpg
    10tc'.jpg
    37,2 KB · Wyświetleń: 111
dziewczyny ja bym nie zwalała tylko na gazy, zwłaszcza u tych które już rodziły, bo u zdecydowanej większości przy każdej kolejnej ciąży wywala szybciej. Wszystko już raz było rozciągnięte i teraz ten proces pójdzie szybciej, gazy jedno a to drugie.
Tu z wrześniówek Wam pokażę w 10tyg. moim zdaniem to nie jest tylko wzdęcie i mogą już wyłazić brzuszki
https://www.babyboom.pl/forum/dziec...-brzuszki-mamusie-i-bobaski-30272/index4.html
a najlepiej Kroptusi o ile pamiętam to jej brzuch z 8 tyg. no nikt mi nie powie, że tak ją wzdęło (na dole strony)
Obie te dziewczyny miały potem największe brzuszki :)

ps ja już chodzę w ciążowych bo tak mi najwygodniej jak się walam po podłodze z małym, ten pas jeszcze zawijam na biodra, ale komfort jest :tak: Tutaj jest raj ciążowy, bo już super spodnie w h&m za 5e można kupić
 
Ostatnia edycja:
fajnie, u nas odzież ciążowa jest mega droga (!) pamiętam jak w poprzedniej ciąży za dwie pary spodni zostawiłam w specjalistycznym sklepie 300 zł :/
 
też słyszałam że w drugiej ciąży szybciej brzusio widać.U mnie póki co to nie widać, a spodnie ciążowe na allegro zamawiałam i tragedii cenowej nie było jakoś 70 zł więc do przejścia
 
ja w poprzedniej najpierw kupiłam używane i jedne i drugie były niewymiarowe i niewygodne i potem też kupiłam jedne za 130 drugie za 140.
Tutaj też standard to 30e, ale jak są promocje to już konkret :tak:
paulusia a o której idziesz??
 
reklama
Do góry