reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga :-)

reklama
Ale macie dziewczyny śliczne brzuszki:-)
Ja się swoim nie będę chwalić, bo na razie to oponka;) może za parę tygodni, jak się zrobi ładny ciążowy:-D
 
Ewela grzyba ja w 16 tc mialam taki sam brzuch jak Ty i dobrze, bo bym sie w suknie slubna nie zmiescila, za to teraz mnie wysadzilo niesamowicie, tez przybylo mi tylko 2 kilo takze sie nie martw:)
Iloooonka ojejjj ja sie nie znam, ale brzuszka nie masz okraglego, w ogole od czego to zalezy i co to oznacza?mmmmm grunt ze ciazowy i widoczny superancki:D:D:D
Reniuszek masz fany brzuszek taki okraglutki :)
PIC03653 pm.jpgObraz 011.jpga oto ja z sylwestra i ja teraz sprzed tygodnia, widac roznice:D
 
Ostatnia edycja:
Piękne macie brzuszki kochane. Mnie sie dzis kobieta zaytała na kiedy mam termin, jak powiedziałam ,ze na kwiecień to sie przeraziła i mówi ,ze myślała ,ze juz niedługo. Troche sie podłamałam ale co tam. Nie wiem czemu taki brzuchol mi wyskoczył:-):-)
 

Załączniki

  • IMG_4250.jpg
    IMG_4250.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 59
reniuszek - piekny brzuszek :-)
ziewaczka - może i nie wygląda mój brzuszek zbyt ciążowo, ale dla mnie jest najpiekniejszy na świecie :-) tak jak wczesniej pisalam - zdjecie robiłam sama, musiałam sie troche powykrzywiać, do tego bylejaki sweter i wyszło nie wiadomo co...
 
reklama
reniuszek - piekny brzusio :-)
ziewaczka - może i mój brzuszek nie wygląda zbyt atrakcyjnie i nie przypomina swoim ksztaltem ciążowego, ale dla mnie jest najpiekniejszy na świecie :-) tak jak wcześniej pisalam, zdjęcie robiłam sama, musiałam sie troszkę powyginać, żeby wogóle się zmiescić w kadrze heheh a do tego byle jaki sweter i wyszło takie nie wiadomo co...
 
Do góry