reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga :-)

iloonka jestes, szczuplutka ja mialam taki sam jeszcze jak sie tak nie objadalam jak teraz :D brzuszek teraz obrosl tluszczykiem dlatego taki :)) a Ty masz piekny, zgrabny - a zobaczysz jak Ci urosnie pozniej , bedzie cudowny !!!!
 
reklama
dziewczyny no nic tylko pozazdrościć. W końcu zaczęły się nam te brzuchole ujawniać :)
iloonka cudnie - oby tak dalej !!!!
reniuszek brzuszek kapitalny ale ty to w ogóle petarda... normalnie top model
ziewczka ty to jesteś niesamowita :) a może poprostu do ślubu się stresowałaś i dlatego brzuszek tak nie rósł jak teraz :)
mama mia wcale nie masz za dużego brzuszka! wygląda ślicznie aż się chce go głaskać :)
 
mama mija sliczny brzuszek, teraz dziewczyny w 9 czasami wygladaja jak w 6 takze moze dlatego ta kobieta sie tak zdziwila i pewnie tez w swoim zyciu nie widziala zbyt duzo kobiet ciazy, nie zna sie i tyle, w ogole piknie wygladasz, wszystko proporcjonalnie i okraglutko:)
 
ilooonka fajniutki brzusio, taki bardziej spiczasty, ale cudny w każdym calu! :-) następnym razem prosimy nie zmniejszać tak bardzo zdjęć, żebyśmy mogły dobrze się przyjrzeć ;-);-)
reniuszek - mówisz umięśniony- ha! instruktor aerobiku :-):-D ale, żebym jakoś dużo ćwiczyła ostatnio to niekoniecznie:-pale dzięki, pocieszyłaś mnie :tak:
Ty za to modeleczka, a brzusio niesamowity jak na 17 tydzień!!!
ziewaczka - przepiękna piłeczka Ci wyskoczyła! Mam nadzieję, że u mnie będzie niedługo podobnie. Obudzę się któregoś dnia , a tu bęc! brzusio jest :-D:-D
mama_mia - okrąglutki piękniutki ;-)
 
Śliczne macie te brzuszki.Ja mam ogromny. Zresztą już wyglądam jak słoniątko. Przez dukana przed ciążą teraz podwójny efekt jojo. Ale już obiecałam sobie odwet po ciąży.Teraz muszę zamiast 13 zrzucić 26.Będzie wojna za to co mi przybędzie teraz. Ale co najciekawsze wcale się tym nie przejmuję. Pilnuję się z tym co jem i ile ale nie załamuję się bo mimo moich starań zamiast o,5 przybywa 1. Słodyczy nie odrzucę bo mnie już odrzuciło. Raczej ciągnie nie do kapusty kiszonej.
 
piękne brzuszki i zgrabniutkie właścicielki:-)

Reniuszek
szkoda że nie jestes wyższa bo byłabyś super modelką:-) mało jest takich ładnych modelek
Mama_mia
fajniutki brzuszek, ja też mam duży a do kwietnia będzie potężny:-D
jak zgram na kompa zdjęcie z pierwszej ciąży z końcówki to zobaczycie co to znaczy duży brzuch:-D
Ewela
ale to prawda że jesli masz silne mięśnie brzucha to lepiej trzymają i brzuszek później wyskakuje
Edytka
ja na dzień dzisiejszy mam 20kg do zrzucenia....
 
To ja przed ciążą miałam jeszcze 15 do zrzucenia ale teraz to już Cię prześcignęłam o 3:no:. Ale od czego tu się tworzy grupa wsparcia i już jest wiele chętnych na dietki.Tylko mam jeszcze takie pytanko kiedy można zacząć taką dietę. No bo jak będziemy karmić to dukan odpada bo zbyt dużo białka i żeby dziecku krzywdy nie zrobić.
 
reklama
Do góry