reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga :-)

reklama
No i zaczęła się licytacja :).A tak z innej beczki czy w pierwszym miesiącu i drugim przyrost wagi też jest jakiś?
 
Waga wyjściowa 50kg wzrost 165
teraz już 52
poczatek 7tygodnia.
U mnie to jest taka historia. wagi to ja może nie mam wysokiej ale za to mam tyłek i uda masywne. Ramiona i talia szczuplutkie.
 
Ja startowalam z 58kg przy 174cm i tyle masy mialam do wczoraj wiec na razie nie tyje- pewnie przez brak apetytu i mdlosci. A rozstepy mam na udach po pierwszej ciazy, cycki ocalaly:)
 
a ja startowalam z 65 teraz 68,5kg w 9tyg ;) wzrost 168cm wiec uwazam ze jest ok.
To moja pierwsza ciaza a mimo to mam rozstepy! juz od dawien dawna na udach i piersiach :-(
Moze was zszokuje haha ale moj rozmiar stanika to w tej chwili 65JJ hahahahaha wiec nie wiem co ja na siebie zaloze jak mi to jeszcze urosnie :szok: ktoras mnie przebije?! :-D
 
Madziara- 2 wiadra i łancuch:-D:-D zartuje, nie obraz sie

Ja Cie nie przebije bo cycki mam jak 11latka hi hi, no dobra, teraz mam takie duze B:-p
 
Ja zaczęłam przybierać na wadze dopiero po :-)16tygodniu,tak waga stała w miejscu.Przed poprzednią ciąża miałam rozmiar stanika B aż doszłam do D a teraz mam znów B
 
reklama
haha ej cale zycie ktos moj biust komentuje wiec sie nie obrazam ;)
wlasnie ja nie wiem po kim to bo nie widzialam w mojej rodzince takich ewenementow... wszystkim mowie ze i biust i moje stopy (rozmiar 42) to zasluga czarnobyla! hehe nie wiem ile w tym prawdy
dlatego ja juz sie denerwuje karmieniem piersia bo ani stanika do karmienia nie dostane zadnego w rozsadnej cenie no i boje sie ze z takimi cycami to po prostu karmienie nie bedzie wykonalne...
jak watek ze zdjeciami bedzie zamkniety to wstawie jakies foty hehe bo moim zdaniem nie wygladam az tak tragicznie ;-)
 
Do góry