reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga :-)

Och brzucholki piękne....!!! Reniuszek : jest coś w tej tęsknocie za brzuszkiem.... U mnie, tydzień po porodzie już nie widać, że w ciąży byłam... :szok: Mój B zabrał mi dziś przez pomyłkę na wyjście ze szpitala, moje przedciążowe dżinsy rurki, rozmiar 34 i .... wbiłam się!!! Jeśli chodzi o wagę to na porodówce zostawiłam 6kg (weszłam z 63, wyszłam z 57), a potem sukcesywnie 0,5 kg dziennie w dół... okazuje się że nazbierałam tyle wody w organizmie, że jak to wszystko ze mnie spadło, to wyglądam, jak pajęczak z wielkim cycem :-D Ale liczę na to, że już za dużo nie schudnę... taka waga mi pasuje :)
 
reklama
Waga w ciazy 65 kg, sprzed ciazy 48,5 kg, a 3 dni po porodzie 60,5 kilo.Czyli ubylo mi tylko 4,5 kg;/ jeszcze 12 do zrzucenia. Brzuch mniejszy jak w ciazy, bo z 107 obwodu zrobilo sie 97:D Mowie ze to pelnia, duzo wody w organizmie i nawal pokarmu do tego:D
Ponoc wage poporodowa okresla sie 2 tygodnie po porodzie, a wielkosc brzucha nawet 3 tyg po, tak mi polozne mowily w szpitalu.
 
Kurcze u mnie na wczorajszej wizycie waga pokazała 74kg 700g...:szok:
A przed ciążą ważyłam 53kg,czyli przytyłam spoooro...mam nadzieje ze dam rade to zgubic

Madziaka-zazdroszcze Ci tej wagi...:tak:
 
reklama
Ja w 3 dobie po porodzie straciłam brzuszek. Jestem prawie że płaska... tylko pępek mam taki rozlazły fee
Ciekawe ile ważę.. ale gołym okiem widzę że jest mnie mniej. Nawet jakoś dziwnie czuję się w swoim ciele..tak obco jakoś :)
 
Do góry