reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciążowe brzuszki-oraz waga....

to ja razie z was chybamam najwiecej na +...bo 13:-:)zawstydzona/y:ale rozstepow brak i oby tak dalej...a ja tego nie kumam jak przez ciaze nie mialyscie rozstepow a potem wyszly?? na czym to polega? wie ktos?

juz kiedy chyba komus o tym pisałam ze to jest tak iz w ciazy gwałtowie tyjesz skóra ci sie naciaga baardzo mocno a po porodzie waga nagle spada praktycznie w 1 dzien tracisz kilka kg........... rzadko sie zdarza ze dziewczyny nie maja nic po porodach duzo tez jest genetycznie uwarunkowane no i odżywianie sie tez ma swoje znaczenie

ja tez z wiki do koca ciazy nie miałam nic ale jak sie po porodzie tydzien w lustrze zobaczyłam to wyłam jak najeta............
 
reklama
pinka- masakra:szok:az mi sie slabo zrobilo...
futrzak- a co do kilogramow to dobrze ze nie jestem sama bo myslam ze wywszystkie od 7 do 10 macie tylko takie wagi widzialam a ja jak slon:-(w skladzie porcelany:-D
 
u mnie w tej chwili 9,5 na +
i teraz troche sie boje bo chcialam dojsc tak max. do 12 kg, a spojrzalam w rozpiske z poprzedniej ciazy i zoaczylam ,ze przez ostatnie 2 miesiace przytylam 4,5 kg :szok: ehh a te wszystkie slodycze napewno mi nie pomagaja.
No ale w sumie to najbardziej boje sie nie tych kilogramow, ktore jakos tam da sie potem zgubic tylko obwislej skory na brzuchu..... po ciazy z Bartkiem mialam ladny plaski brzuszek,ale wiem,ze niektorym zostaje taka 'dodatkowa' falda skory....
no i to,ze rzadko zdarza sie,ze ktos wychodzi z ciazy bez zadnego rozstepu, ale jesli bede w paski po tej ciazy to napewno bede ryczala jak bobr ;-)
 
no widzisz a ja to nawet tak slodyczy nie jam normlnie jem jak przed ciaza...a i tak 13 przytylam...pamietam jak wazylam 55 i mialam 65 w tali:) ciekawe czy da sie to jakos przywrocic potem....tzreba sie bedzie ne silke zapislac znowu:eek:i saune zwiedzac
 
jem tyle co przed ciąża z pierwszym synkiem przytyłam 26 kg ;/ ale w tedy miałam apetyt mega a teraz to nie wiem dlaczego ;/
 
dziewczynki ja mam na plusie 9 kg i od 3 dni na kolację owoc/jogurt już bez pieczywa żeby nie przybrać więcej niż 15:no: śniadania jemmmm bardzo solidne, obiady też, coś słodkiego zawsze na deser a w międzyczasie owoce i dużżoooo wody:tak:

a co do swędzenia to powiedziałam dziś o tym gince i ona mówi, że to może być oznaka niewydolności wątroby:szok: dostałam więc skierowanie na próby wątrobowe, drapię się jak oszalała...
 
reklama
hmm mnie swedzi jak cos to skora na brzuchu ale to nie non stop a jeszcze czasami mnie swedzi nad kostkami w nogach. choc to tez juz przestaje...wlasnie o tym mowilam ze wiekszosc z was nie ma wiecej jak dyche a ja juz 13...fajnie sie zapowiada bo na poczatku myslalam ze do dychy dobije i koniec.....
 
Do góry