reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

* Nasze BRZUSZKI *

reklama
Wiecie co? U mnie też jak u Novaspace zaczął się nagle powiększać. Wcześniej to na odwrót, jakby stał w miejscu... Widocznie synek rozbudowuje (i rozkopuje nóżkami) swoje lokum. :)
 
mnie na początku szybko rósł ... a dzidzia ulokowała sie bardzo nisko i głęboko, w każdym razie jeszcze jest czas zeby urósł choć by było mniej skóry do zrzucenia po porodzie :) często wielkość brzucha nie ma nic wspolnego z wielkością dziecka :D
ja miałam dosc spory brzuch a córka drobna się urodziła :) a szwagierka miała mały brzuch i większą córke urodziła ode mnie :p
 
Ja żałuję że nie zaczęłam mierzyć obwodu cm z dnia na dzień :) Ale cieszę się że już wygląda na ciążowy, choć lekko mnie przeraża jak duży będzie w 9-tym miesiącu :szok:
 
novaspace ja wcale nie widzę, żeby mi się brzuszek powiększał. Wczoraj byliśmy z D na imprezie i jedna dziewczyna stwierdziła, że po wielkości mojego brzucha w życiu by nie powiedziała, że jestem już za półmetkiem ciąży.

joanna153 mam nadzieję, że u mnie będzie tak jak u Ciebie, że brzuszek w końcu ruszy z rośnięciem i zacznie rosnąć w oczach.


Dżaga zgadza się, że wielkość brzucha ma niewiele wspólnego z wielkością dziecka przy urodzeniu; np. moja kuzynka dzień przed porodem (urodziła dokładnie w dniu wyznaczonego terminu) miała taki mały brzuszek, że spokojnie mogłaby go ukryć gdyby chciała i nikt nie zorientowałby się, że jest w ciąży. Ale ja bym chciała mieć większy brzuszek, bo strasznie podobają mi się duże ciążowe brzuszki, są piękne i też bym chciała taki mieć.
 
czesc
to apartament mojego synusia
beata.jpg
 

Załączniki

  • beata.jpg
    beata.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 71
Antope mnie się podobaja brzuszki ala piłeczka :) są cudne i fakt wyglądaja jakby kobieta sobie piłke wsadziła pod bluzke :D
 
reklama
Dzaga mnie się też podobają brzuszki jak piłeczka. Mój niestety raczej wydłużony i piłki nijak nie przypomina.

diablica fajny brzuszek :-)
 
Do góry